Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fájhat nagyon a mellem?...

Mitől fájhat nagyon a mellem? Mi okoza az erős fájdalmat?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdödöt.Sokat fáj mostanában a mellem ami rám nem jellemző.Alhasomnál érzek feszülést.Néha szúrkál.Petefészkem sokszor szúrkál.Ma erős hányingerem volt és öklendeztem is.Szédülők,volt barna folyásom is de fehér nyulós folyásom is volt ma.Tegnap előtt meg vizes folyás.Tegnap csak barna és ma már fehér is.Melleim annyira fájnak mint még soha.Egy nap töbször is,mintha leakarna szakadni.Néha látcódik a mellemen piros erek.Ma egész nap aludni tudtam volna.Nagyon fáradtam érzem magam.és a fejem is fáj.Úgy kellzem reggel fejfájással.Lehet baba?Menszimnek 10.kell megjönnie.Ez még korai tünet nem?De ha nem baba mi?
2009. febr. 2. 22:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
jaj el írtam.endokrinológia
2009. febr. 3. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!