Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom sok ilyen kérdés van,...

Tudom sok ilyen kérdés van, és már unjátok, de örülnék ha valaki segítene nekem is. Jókor voltunk együtt vajon?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ezt senki sem tudja megmondani pontosan, csak véleményekre lennék kíváncsi.

Kedden, tegnap és ma is (bár ma már nem annyira) volt tojásfehérjés nyákom. Együtt voltunk a párommal kedden, de most már nem tudunk mert elutazott, de nagyon szeretnénk babát. Mennyi esély van rá,hogy abból az együttlétből sikerül?

köszönöm a válaszokat


2011. jan. 20. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez az alkalom is lehet elég jó:)

Mivel a hímivarsejtek napokig elvannak odabent, így akár össze is jöhetett, mert elméletileg egybeesett az érett pete érkezésével a hímivarsejtek "állomásozása":D

Ha pont jókor vagytok együtt, akkor 305 az esély a babára, így mondjuk 25%. SZóval simán összejöhetett.

2011. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Olyan jó,hogy megerősítettél benne, nagyon reménykedem,hogy sikerült :)

2011. jan. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!