Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosásról pár kérdés. Jön a...

Mosásról pár kérdés. Jön a picur, a nagyobb 16 hónapos lesz akkor, moshatom együtt a ruháikat, vagy eleinte a piciét inkább külön? A textilpelenkákból hogy szedjem ki a vascsepp foltjait és hány fokon?

Figyelt kérdés
És a kisruhákból a sárga, azt hiszem anyatej foltokat?
2010. júl. 27. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sosem mostam külön a ruháit, mindég a miénkel együtt mostam.Foltkiszedésre nekem nagyon bevált a DM-es áztató. Zöld dobozban van, és nem is drága.
2010. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sossem értettem ezt mostani különmosás divatot.

Én nem mostam/mosok, külön, sima folyákony mosószert használok, öblítőt nem és nem vasalok

Vannak fehét cuccok, halvány színes és színes, így válogatom külön ruhákat

A kicsi 16 hónapos, nagy 10 éves.

2010. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia sorstárs! Nálunk 15 hónap lesz közöttük, novemberben érkezik a pici. Nálad??

A kérdésre is válaszolva: Én egyelőre külön fogom mosni a mini ruháit, mert babaruhához való mosószert fogok használni, meg babaöblítőt. A "nagy" ruháit is külön mossuk még, de már "felnőtt" mosó és öblítőszerrel. Én a folteltávolításra a vanish mosószappant használom.

2010. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Szia sorstárs:-) Az enyém szeptember végén érkezik.Ha van kedved irhatsz privit!
2010. júl. 27. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én sem mostam soha külön,mosószappannal mosok több okból-a fiam allergiás a mosóporra,és ez még környezetbarát is-,ecettel öblítek.Nem bányában dolgozunk,nyugodtan mehettek együtt a ruhák.:))

A DM-es Flazkensalt-foltsó-,és a folttisztító szappan nagyon jó,plusz napon szárítsd a fehéreket,gyönyörűek lesznek.

2010. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg babaruhát kaptunk, hát a fehéreken gondolom anyatej sárga foltok voltak. Foltisztitoztam vanishek meg mindennel és nem jött ki.

Engedtem a kàdba félig vizet, öntöttem bele fél flakon fekete hipót, 2-3 órára bele áztattam az összes fehér ruhát textilpelenkát, majd kicsavartam bereaktam a mosógépbe elindítottam egy mosást mosószer nélkül, majd mikor lejárt tettem bele mosoport és öblítőt,indd hó fejér illatos lett!

2010. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!