Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jol kijöttök az anyosotokkal?...

Jol kijöttök az anyosotokkal? Föleg azokhoz szol a kerdes akik együtt is kell elniük vele?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 05:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nem. Minden érdekli, mindenbe beleszól, szóval minél messzébb annál jobb!
2010. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az enyém is ilyen, de viszonylag messze lakik, így nem vagyunk napi kapcsolatban, ezért a viszonyunk is egész jó. ha együtt laknánk, bediliznék. de lehet, hogy ő is. jobb így.
2010. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
fogjuk rá!de csak muszájból mert nem akarom a párom azzal bántani megint hogy balhézunk.kibírom itt még lesz saját házunk (nem tudom sikerül ejövőre,mert ugye hitelből lesz,sajnos a fiataloknak nincs túl sok választásuk),ahol enyém lesz minden és nem az anyósé,mert ugye ezt egyszer kijelentette!!!
2010. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon jól kijövök az anyósommal, sokszor az én pártomra áll, nem a fiáéra:)

Igaz nem együtt lakunk,de egymáshoz közel.

2010. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves, dolgos nő, igaz eléggé rá szálltak a páromra anyagilag eddig, remélem, igy hogy nekünk is lakáshitelünk és babánk lesz, már nem kéregetnek. Egyébként igy hogy mi se élünk együtt igy jól el vagyunk, de amúgy tuti kiborítanának engem.Teljesen mások, mint én és a szüleim, más gondolkodásúak, és szegény páromnak se tudják kimutatni azt hogy szeretik, meg büszkék rá, ami a páromnak rosszul esik.

Pláne mióta megtudta hogy jön az unoka, azóta vannak érdekes kijelentései:Majd rengeteget alszik nálunk(másfél szobás panel)mindig itt lesz, minden hétvégén majd övé legyen a baba, ne a másik nagymamáé, meg legyen az a kiscsaj neve amit ő akar...:D

szóval nem lesz egyzserű

2010. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igaz mi nem élünk együtt az anyósékkal, de egy lakótelepen élünk, nagyon nagyon közel egymáshoz. Én szeretem őket, igaz titpikus anyós, mindenbe beleszól, mindent jobban tud szerinte. De ő ezt mindig azzal magyarázza ki, hogy ő csak jót akar nekünk stb. Viszont tudja nagyon jól, hogy úgy is az van mindig amit mi akarunk, így nem nagyon érdekel, hogy mit mond. Imádom anyósomat is, apósomat is, nagyon kedves emberek, bármikor lehet számítani rájuk. :)
2010. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

En is együtt elek az anyosommal mert sajna mas valasztasunk nincs!!! Talan nem is lessz soha!!! Mindennek de mindennek ugy kell törtennie ahogy ö akarja!!! A fözesembe beleszol,en mit tehetek meg mit nem,mikor mit csinalhatok,hogy foghatom a kezemben a fözökanalat, meghogy az anyukam engem nemtanititt meg meg arra sem hogy fogjam meg a söprüt!! Ranktöe ejszaka a haloszobaba ellenörizget ugy felorankent sexelünk-e!

Ugyanis tilos töbször mint kethetben egyszer!!

Mar egeszbiztosan megörültem volna,ha nemjarok a pszihologusomhoz,ketszer hetente!!!! Ez csak amit leirtam csak egy vizcsepp a tengerben amit müvel velem!!!!!

2010. okt. 1. 11:22
 8/12 anonim ***** válasza:

és mivel magyarázza a kétheti 1 szexet? bocsi, de ez már nagyon durva..

ilyen körülmények között én tuti nem élnék vele..

2010. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Először is nagyon sajnállak és mérhetetlenül át tudom érezni a helyzetet ugyanis az enyém is hasonló. Jelenleg pontosan ezért nem is élünk együtt a párommal, mert elköltöztem arra az időre, amíg készen nem lesz az ő saját tulajdonú házrésze, de sajnos ugyanabban a kertes házban van ez a házrész, ahol együtt fogunk majd lakni, amiben anyós is él. Sajnos nekem azért nincs módom a távolabb költözésre, mert a párom anyuci pici fia és nem akarja a mamit otthagyni egyedül a házban. Ti miért nem tudtok lépni ha nem vagyok indiszkrét?
2010. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem semmi.Mi is együttélünk vele.Nem tiltja a sexert,de főzni nem enged!Én megértelek!
2010. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!