Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy petesejt megtermékenyül...

Ha egy petesejt megtermékenyül, abban a pillanatban egy új lélek keletkezik?

Figyelt kérdés

Nekem hittanórán azt tanították hogy igen,onnantól kezdve egy új élet,lélek jött létre.

De mi van azzal a sok,lefagyasztott megtermékenyített petesejttel(embrióval)amiket fagyasztással tárolnak?

Ők megszivták? Mi lesz velük,hol a lelkük?

Mit gondoltok erről?


2011. jan. 20. 19:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. a tudományos részét lehet tanulni, sőt alkalmazni, akik fogékonyak rá. én sokszor ledöbbentem miket mondott, és mind bejött, lélek kapcsolatteremtés, inga, energia, stb én nem értek hozzá, csak a saját tapasztalatomat tudtam leírni. és még annyit, hogy rengeteg embernek segít.
2011. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

:)))Igen.Ez így van azért is írtam,hogy nagyon érdekes.Én hiszek ezekben a dolgokban.Sokat meditálok,nyújtok.Van holdkövem is azt is használom,és mindent ami pozitívan hat rám,jó érzéssel tölt el.Már alkalmazom az önmegnyugtatást is:)

Mikor érzem a negatív dolgot vagy vmi féle nyugtalanság tör rám.Olyan jó érzés megnyugtatni magam,és utána érezni azt a hihetetlen melegséget energiát és megnyugvást.És ez pár szinte pár perc alatt megy.Büszke vagyok magamra.:D

2011. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!