Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azoknak az anyukáknak akik...

Azoknak az anyukáknak akik szoptatnak az első szülés utáni együttlét alkalmával már védekezni kell?

Figyelt kérdés
Jöhet a tesó rögtön? Mivel ugye nem menstruálunk, míg szoptatunk...
2011. jan. 20. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy nem menstruálsz lehet peteérésed mivel az megelőzi az első menstruációt.

Igen, rögtön lehet baba.

Védekezzetek!

2011. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah és szoptatás alatt is van/lehet menstruáció.
2011. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsőkkel, ha nem is rögtön, de szoptatás alatt is van mensi. Nekem 8 hónap múlva jött meg, és 2 évig szoptattam. Nem tudhatod mikor van az első peteérésed, mert ugye a a vérzés már csak utána jön. Ismerősöm úgy járt hogy mire észbe kapott hogy ilyenkor is kellene védekezni, már terhes is volt a következővel, és hát nagyon nem örült neki mert túl hamar jött...
2011. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 héttel szülés után megjött és rendszeres is lett!6 és fél hónapos a babám és szinte csak szopizik még mindig!Ezt ki mondta neked,hogy nem lesz menstruáció,amíg szoptatsz???És igen azonnal teherbe is eshetsz.Nem véletlen ,hogy a 6 hetes kontrollon ezt beszéli meg veled a doki elsőként,hqgy mi legyen a védekezés...
2011. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt a nők extra termékenyek, akkor is simán lehet baba ha van érett petesejtet ha nem jelentkezik vérzés. Ezen az oldalon szinte naponta ír valaki hogy ja mi lesz szoptatok de terhes lettem.......ezt elkerülendő VÉDEKEZNI kell.
2011. jan. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Mivel még "csak" kismama vagyok, itt olvastam, hogy általában nem menstruálnak a nők szoptatás alatt...

Természetesen azonnal védekezni fogunk valamilyen módon, ha megszületik a pici, mert nem készülünk kistesóra:)

2011. jan. 21. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!