Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőhullám mint terhességi előjel?

Hőhullám mint terhességi előjel?

Figyelt kérdés
Holnap lesz két hete, hogy a mikroszkópom párfrányos volt. 2-3 napja napközben többször izzadtam, melegség jött rám. A hőmet nem mérem. Ma égett a gyomrom többször is. Most is ég, úgy érzem. Ez sem tudom, hogy számít-e. Segítsetek! Tapasztalatokat várok. Hozott valakinek ilyen tünet babát? Még reménykedem. A mellem feszülni szokott mensi előtt, de most nem.
2011. jan. 20. 20:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
Csinálj egy tesztet,rendes terhességi tesztet.A páfrányos tesz nem megbízható,azt is jelezheti,hogy termékeny időszakban vagy...
2011. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2 hete azért jelzett páfrányosat, mert ovulációm volt. Tehát nem azóta olyan, csak akkor az egy nap volt.
2011. jan. 20. 20:13
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hőhullámaim voltak és nem fájtak a melleim a peteérés után, pedig mindig szoktak. Dec 12-én pozítivat teszteltem! Sajnos 6 hetesen itt hagyott minket a babánk, de nem adjuk fel!

Szóval lehetnek ilyen előjelek! :-)


A

2011. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon sajnálom, hogy nektek elment a baba. :(
2011. jan. 20. 20:16
 5/13 anonim válasza:
Utolsó nagyon sajnálom,remélem összejön nektek is.Nálunk is van a családban kismama,4 hetes terhes,remélem nem lesz baj...
2011. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó egészséget! :)
2011. jan. 20. 20:16
 7/13 anonim válasza:
Köszi,remélem minden rendben lesz.És szurkolok neked is.Viszont azt hozzátenném,hogy ne görcsöljetek rajta,össze fog jönni,ha eljön az ideje...hidd el :)
2011. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben csinálnék egy tesztet! Én 16.dpo-n teszteltem (x-epil) elég erős pozítivat.

Ha majd tesztesz, akkor írd meg légyszí, hogy mi lett!!!

Nagyon drukkolok! +++


A

2011. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én már nem görcsölök. Már nem is gondolok rá, unom a csalódást. :)
2011. jan. 20. 20:24
 10/13 anonim válasza:
Mióta próbálkoztok?Hány éves vagy?
2011. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!