Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőhullám mint terhességi előjel?

Hőhullám mint terhességi előjel?

Figyelt kérdés
Próbálkozunk a babával, elvileg ma kellett volna megjönnie, de ez nem mérv adó, mivel a ciklus hossz állandóan változik nálam.Van egy kisfiam, és sajnos miatta nem mindig megoldható a hőmérőzés, de néha amikor tudom reggelente mérem.Ma reggel 36,7 volt, de most hirtelen elöntött egy hő hullám, héten többször is voltak hő hullámok, csak tegnap nem.Meg is mértem a hőmet most 37,2, és nem vagyok beteg.Lehet hogy esetleg a beágyazódás krnyékén le essen a hő, és utána megint fel menjen?Nap közben is mértem egyszer a hőmet akkor 36,9-36,8 volt.Ennyire ugrálhat napközben a testhő vagy esetleg reménykedhetek?
2009. nov. 14. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ameddig nem jön meg, van esély a kisbabára :) Ha van már gyermeked, akkor biztosan össze fog jönni ez is. Megkérdezhetem hány éves vagy? A hőhullám a korból is adódhat, így nem feltétlen betegség előjele :)
2009. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. Szóval szerintem a más okból való hőhullám az még korai lenne.Sajnos nem nagyon emlékszem hogy hogy éreztem magam amikor megtudtam hogy a kisfiammal terhes vagyok, annyira örültem hogy végre összejött.Így nem emlékszem hogy fájt-e valamim, volt-e mensi szerű érzésem, meg ilyenek.Arra emlékszem, hogy párnapal a pozi teszt után egyszer du. fele megmértem a testhőm, mert iszonyatosan melegem volt, és akkor is 37 körül volt.
2009. nov. 14. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben természetesen lehet terhesség jele is, sok csodát tud produkálni a szervezet :) Mikor tesztelsz? :)
2009. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát elvileg a dokim azt mondta hogy ha nem jön meg akkor várjak a 45ik napig és akkor teszteljek majd, mert rendszertelenek a ciklusaim.De lehet jövő hét vége felé már csinálok egyet.Reménykedek,de ugyan akkor kétes jeleket küld a estem.Egyszer fájdogál a derekam, meg a hasam, mintha meg akarna jönni (habár eddig mensi elött pár nappal elkezdett fájni és folyamatosan fájt a derekam,de most csak néha megfájdul), máskor meg semmi és hőhullámaim vannak.
2009. nov. 14. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm is most terhes,és ő nem is gondolta volna, hogy az, mivel csak olyan érzése volt, mintha "mindjárt megjönne" :) Szóval ez még nem ok a csalódásra :)
2009. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két hónappal ez előtt nekem is hőhullámom volt. De nekem csak a menstruációmat jelezte, pedig ez előtt nem éreztem ilyet. Azért remélem neked babát jelez. :)
2009. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy mikor volt az ovud, onnan számolva a 14. napon csinálhatsz tesztet, akorra már befejeződik a beágyazódás, s a szervezeted termeli a HCG-hormont.
2009. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom mikor lehetett ovulációm. :(
2009. nov. 15. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!