Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One-Step ovu teszt nektek...

One-Step ovu teszt nektek hányadik napon kezd csíkosodni?

Figyelt kérdés
A 9. ciklusnapom volt tegnap és az ovu teszten még egyáltalán nem látszik a teszt csík. A 6. napon ugyan ilyen volt. Nektek mikor szokott elkezdeni látszódni a második csík?
2011. jan. 21. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés,így Én ezt fel sem teszem!!!Nekem is ilyen!Nem tudom eldönteni,hogy,hogy a tesztek nem jók vagy csak velem van baj..!!
2011. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Én ma is megpróbálok egyet, ez már a 11. napom. Kíváncsi leszek. Esetleg írd meg Te is a további tapasztalataidat, ha gondolod!
2011. jan. 22. 09:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nos mivel nekem nem szabályosak a ciklusaim,úgy döntöttem, veszek 50db tesztet és minden nap csinálok egyet a mensi óta!!Ma vagyok a 14.napon..!!Kíváncsi leszek!Ovu fájdalmam mintha lenne,de most nem tudom eldönteni,mert clostyt is szedtem és nem tudom,hogy az miatt érzem ilyen érzékenyen a dolgot vagy valami gyulladás van a háttérben...!!!
2011. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem 28-31 naposak a ciklusaim. Ma vagyok a 11. napon. Az előbb is csináltam egyet és éppen annyira látom a teszt csíkot, hogy tudjam hol kéne lennie... Ezt is csak ha nagyon meresztem a szemem. Szerintem vagy velem nincs valami rendben, vagy a teszttel...
2011. jan. 22. 15:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem,hogy nem velünk van a baj,hanem a teszttel!Gondolat erre már Én is!Wodolfot fogok venni!
2011. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy kipróbálom azt is, ha ez így folytatódik!
2011. jan. 22. 15:33
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!Megint itt vagyok!Na csak ki kellett tárgyalni a tesztet!!Tegnap este pozitívat teszteltem!:-)

Na majd ma meglátjuk!

2011. jan. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jujj, az tök jó! :))) Ezek szerint nem sok napon keresztül erősödik a teszt, hanem akár hirtelen is pozi lehet, egyik napról a másikra!

Én is kíváncsian várom a mait. Majd megírom milyen lett!

2011. jan. 23. 09:01
 9/13 A kérdező kommentje:
Na, én is ellőttem a 12. napi tesztet éééééés elkezdett csíkosodni! :))) Halvány, de már látszik a második csíkom! (hogy örülnék egy ilyen halványkának egy terhességi teszten...)
2011. jan. 23. 15:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt és láss csodát,mindketten fel akartuk adni a tesztelést és láss csodát!!!
2011. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!