Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-ös teszt mikor lett nektek...

25-ös teszt mikor lett nektek pozitív?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam, nem is jött, mensis tünet sincs, teszt nega, viszont a hőm felment 3 tizedet, 37,1. Cicifeszülés van, meg tegnap iszonyatosan feszült a hasam alja este, szinte már-már görcsölt. Azért teszem fel 125-ödjére is ezt a kérdést, mert lehet, hogy béna vagyok, de amióta megújult a gyk, azóta hiába írtam be a keresésnél, nem azokat dobta ki, amire kíváncsi vagyok. Dehát mindennel így van ez.
2011. nov. 2. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy 5 hetesen lett nagyjából pozi a huszonötös erősségű. A tizes mutatta azonnal, az aktuális mensi napján.
2011. nov. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A gyógyszertárban vagy Dm-ben milyet lehet kapni, ami nem 25-ös, hanem 10-es?
2011. nov. 2. 08:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 2nappal.
2011. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
utána 3 nappal nagyon halványan,sztem aznap negatív lett volna.
2011. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban tudsz 10-est venni, érdeklődj a gyógyszerésztől, milyet tartanak. Én Walentin-t vettem, nekem jó volt, majd pár nap múlva 25-ös Medilab-ot.
2011. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyógyszertárban, mikor kértem 10- es erősségű tesztet, az eladó csak nézett rám. Szó szerint én magyaráztam el neki, hogy ez mit jelent...


Az a baj a tünetekkel, hogy lehet terhességi és mensi előtti tünet is.


A Clear Blue nem olcsó, de jó teszt, illetve még a Gábriel - ez patikában kapható. 25- ös, de megbízható. Esetleg tegyél holnap reggel egy próbát.

2011. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a gyors és hasznos válaszokat. Mindenkinek ment a zöldike. Igen, tudom, hogy a tüneteket nem kell nézni, de nekem van már egy kislányom, vele is ilyen tüneteim voltak, akkor viszont a vaterás One Step volt itthon és az 10-es, és nemvárt előtt már 2 nappal erős + volt. De ez az X-epil csak 25-ös. Mindegy. Ha babás vagyok, előbb utóbb bármelyiknek ki kell mutatnia.
2011. nov. 2. 09:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tegnap használtam egy 25-ös Pregimax-ot, (az is kimutatta halványan,de nem voltam benne biztos) és ma egy 10-es Illát (ez már erősebb rózsaszínű).

Szóval a kérdésedre a válasz: mivel nekem Nov.3.-án kellene megjönnie,2 nappal előtte már kimutatta nekem a 25-ös.

2011. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia!Teszteltél újra?
2011. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos 1 hetes késéssel megjött. Abszolút babás tünetekkel, sőt ami még nem jellemző, a hőm amikor elindul bármennyit is lefelé, aznap meg is jön. Most megjött, és csak 2 napra rá esett le. Nem egyformán működik a szervezetünk egyik hónapról a másikra.
2011. nov. 15. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!