Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. 2 hete feszülnek a melleim...

Kb. 2 hete feszülnek a melleim, és érzékenyek. A fogamzásgátló tabiból még van 6 db. a levélben. Csináltam tesztet, de negatív lett. Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. jan. 26. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye, hogy tabi mellett terhes legyél. Ha kimarad a mensid akkor csinálj tesztet.
2008. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a tabi hatása.Az elején nekem is produkált terhesség szerű tüneteket.Aztán a későbbi időben 1-1 hónapomat képes volt tönkretenni.Ha két hete vagy rosszul,és még hat darab van,az az jelenti,hogy mióta szeded a tabit.Nyugalom!Nem hiszem,h bmi lehet.Sőt,ha elolvasod a tabi papírját,minden levan oda is írva mellékhatásként.
2008. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!