Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem várom. Vasárnap...

Péntekre nem várom. Vasárnap hajnalban görcsöltem. De azóta semmi jel. Lehetek azért még terhes? Talán néha érzem a derekam de a cicim nem feszül. Az baj?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 13:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Én vasárnapra nem várom,derékfájás és hasgörcs nekem is van néha-néha,annyi,hogy nekem még cickók is fájnak!Reméljük a legjobbakat!Szorítok neked!A cici fájhat később is,tehát nincs veszve semmi!
2009. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
90%
Szia! Én is vasárnapra nem várom! Szurkolok nektek és magamnak!:-) Nekem 2 napja fájt egy kicsit a hasam azóta semmi. A cicim pedig fáj!
2009. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Jöttem a klubba.:) én is vasárnapra nem várom, cicifeszülés pé-nél volt rémes, most elviselhető. Minden egyéb tünetem inkább a mensi előjele, mint babáé:S Ideges vagyok, puffad a testem- ez nálam mindig így van. De azért a remény hal meg utoljára. Teszteltetek? Én még nem mertem.
2009. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is szurkolok nektek! Reméljük a legjobbakat!
2009. febr. 4. 13:49
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudok kiigazodni ezeken a tüneteken, van akinek tiszta menszi érzése van, mielőtt megjönne és baba lesz belőle, van, akinek semmi tünete nincs, csak késik a menszi és a teszt mutatja ki a babát! Jó lenne már pozitívat tesztelni! Sok sikert nektek is!
2009. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
90%
Állítólag nem érdemes vasárnap előtt tesztelni! Már én is nagyon türelmetlen vagyok!:-( Még 4 nap! Állítólag megegyeznek az előjelek a menstruáció jeleivel! Szurkolok mindenkinek!
2009. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Én péntek-vasárnap között nem várom (elég eltérőek a ciklusaim), ma reggel nem bírtam tovább és teszteltem: Negatívat sajna. Tüneteim: alhasfájogatás időnként, derékfájás, minimális folyás. Meglátjuk, mi lesz, van még itthon 1 tesztem. ;-)
2009. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Szoritok nektek csajok!

Remélem + teszteltek!!!!

Sok szerencsét!!!

2009. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szintén megy a drukk!!! Írjatok, ha teszteltetek!!! Amúgy nekem a derékfájdogálás lett gyanús nemvárt előtt pár nappal. Olyan hamar sose szokott jelentkezni, és pozitív lett a tesztem:)
2009. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

Én is csatlakozom a vasárnapi csapathoz!

Én ma teszteltem egy "-" at, nem birtam ki, pedig 10-es tesztem volt.Semmi jel nincs 2 napja görcsöltem, azota semmi.Várom majd a fejleményeket!!

2009. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!