Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem várom. Vasárnap...

Péntekre nem várom. Vasárnap hajnalban görcsöltem. De azóta semmi jel. Lehetek azért még terhes? Talán néha érzem a derekam de a cicim nem feszül. Az baj?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 13:35
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Én még nem merem megpróbálni.Hétfőre tervezem ha addig nem lesz semmi. Szerintem ti is korán teszteltetek. Pont ezért nem akarok én sem. Voltam már úgy is hogy nem várt előtt 1nappal poz.lett és 5 nap múlva megjött teljesen normális mensim volt. Türelem:)
2009. febr. 5. 13:26
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

24.-én volt.Sztem én is csak hétfőn fogok, ha kibírom addig:)

2009. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Korán tesztelő vagyok. Mára nem vártam, de megjött:(
2009. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is mára nem vártam, de nekem is megjött.:(

Ez van.Majd lehet legközelebb.

2009. febr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, de ne keseredjetek el! Majd legközelebb biztosan sikerül! Én még várok holnapig a teszttel és majd írok. Szorítsatok!
2009. febr. 8. 14:12
 26/29 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy pozitív tesztet!!! De még nem merem beleeélni magam. A következő pár héten sok múlik. Volt már néhány rossz tapasztalatom. Azért szorítsatok! Eddig bejött:) Én is sikeres babásodást kívánok mindenkinek!
2009. febr. 9. 12:56
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
gratula és vigyázz magadra!!!
2009. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is gratulálok! :) Sajnos nekem is megjött... Sebaj, majd az elkövetkezendő hónapok valamelyikében :)
2009. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én is szeretnék pozitívat tesztelni,bár ez még csak az első hónap hogy próbálkoztunk,de nagyon türelmetlen vagyok:)

Csak az a baj,hogy olyan érzésem van mintha megakarna jönni és ez nagyon elkeserít!Hiába mondják többen hogy lehet ez a baba előjele is:)Nem hagy nyugodni!

Szép napot és +at mindenkinek aki szeretné:)

2009. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!