Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem várom. Vasárnap...

Péntekre nem várom. Vasárnap hajnalban görcsöltem. De azóta semmi jel. Lehetek azért még terhes? Talán néha érzem a derekam de a cicim nem feszül. Az baj?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 13:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnapiak: kinek mikor volt pé-je? A tesztelés miatt kérdezem.
2009. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Sya!

Nekem 24.-én.Neked?

K

2009. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom en is hozzatok,vasarnapra en nem varom semmi kulonos tuneteim nincsennek, neha szurkal a hasam alja es derekfajas na meg a cicim neha ami mensi elott nekem nem szokott fajni

Nagyon szurkolok mindenkinek remeljuk hogy osszejon irjatok meg mi lett az eredmeny en is megirom ha jo ha nem

2009. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Velem a következő történt: az esedékes mensi előtt kb 1 héttel hajnalban iszonyatos hasgörcsre ébredtem, de olyara amit azelőtt sosem éreztem. Olya volt mintha "kést szúrtak volna a hasamba". Azt hittem meg is jön... Nem jött, most a 10. hétben vagyok :) Sok szerencsét!! :) Szurkolok!
2009. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek szorítok. Már alig bírom kivárni a pénteket. sokat csalódtam már. az utolsónak gratulálok és reményt adott. Köszönöm. Egyébként hová szoktátok jelezni az eredményt mert én is kíváncsi lennék hogy alakulnak nálatok a dolgok:)
2009. febr. 4. 19:02
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ez volt vasárnap éjjel:)

Tényleg lehet nem ide tartozik, de a köldököm fölött közvetlenün egy 3-4 cm-es vizszintes vonalban naponta többször nyilall.Mi van ott?Vagy miért ven?Hátha valaki tud segíteni kb. vasárnap óta.Én mindenképpen ide megyrom mi lett,ha rossz akkor is.


K

2009. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor közös péntek-vasárnap várás? :)
2009. febr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia mindenkinek! :) Harmadik válaszoló vagyok. Ma tovább ugrott a hőm, ennek örömére negatívat teszteltem 25-össel.

Mondjátok, hogy korai volt! :(

[link]

2009. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valószínű, hogy korai volt, nekem a 10-es is negatív lett még tegnap és vasárnapra nem várom.

K

2009. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

K-nak.:)

Neked mikor volt péd..? A mai korán tesztelő vagyok.

2009. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!