Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy lány orálisan izgat...

Ha egy lány orálisan izgat fel egy pasit, és utána eléggé sok idövel de még aznap óvszerrel szeretkeznek, és az óvszerre nyál kerül, abbol ami azelött az elöváladékkal érintkezett, elöfordulhat terhesség?

Figyelt kérdés
(az elöváladék nagyon kis mennyiségü volt mert nem is éreztem az ízét, és azért jópár óra eltelt,azóta lehet ettem is meg ittam is, gyorsan válaszoljatok léci!)
2009. febr. 4. 15:16
 1/7 anonim válasza:
88%
Nem hiszem, hogy terhes lehetsz, hiszen a hímivarsejtek amikor a levegővel érintkeznek egyből "meghalnak".
2009. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha jól értem, ondó került a szádba, aztán több órával utána összenyálaztad az óvszert amivel a pasid belédhatolt és most az a kérdés, hogy maradt-e a nyáladban sperma???

Elég fura lenne, ha ettől terhes lennél, hiszen a nyál folyamatosan termelődik és cserélődik a szádban. Főleg ha ettél is mert akkor fokozódik a termelés. Nem, ááá, ettől nem lehetsz terhes.

2009. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Szerintem kizárt, hogy terhes legyél.

2009. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jó de mi van ha nem olyan sok idö telik el közte?

monyguk csak 5 óra vagy nem tom

2009. febr. 5. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:

CSAK 5 óra? Ne viccelj már! Nem, akkor sem. Még ha 5 percet mondtál volna! De még akkor sem lennék meggyőződve róla, hogy lehetséges. Sőt, nem!

2. válaszoló

2009. febr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mért mennyi idöre mondanád azt h akk lehetséges?
2009. febr. 6. 16:05
 7/7 A kérdező kommentje:
najo köszi mindenkinek asszem megnyugszom mert máskor is ez volt csak máshogy, de akk sem volt semmi, csak most ugye történt ez is h orálisan elégitettem ki, és ha most is ezt csin akk megint beképzelek dolgokat, felidegelem magam és nem jön meg a havim, mert olyan stresszes vok...szo köszi a válaszokat, asszem megnyugodtam
2009. febr. 6. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!