Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e kulonbseg a fiu es a...

Van-e kulonbseg a fiu es a lany terhesseg kozott?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően minden terhesség más,még akkor is ha egy apától vannak,és azonos neműek!
2011. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsővel értek egyet!

Első terhességem nagyon jó volt semmi rosszullét és kisfiú lett, most ismét kisfiút várok, de olyan rosszul vagyok hogy ihaj... A kívánósság terén is teljesen más!

2011. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam szinte semmi. Azt hittem, most is lány lesz, de nem :)
2011. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom írni, mint a második válaszoló. Az első terhességemet végigdolgoztam, soha egy rosszullét, hányinger semmi..... Most ismét kisfiút várok, de ami csak lehet, minden bajom előjött. Már alig várom, hogy vége legyen. 34 hetes kismama
2011. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatomat tudom leírni. Kislányommal rémes rosszullét az elején,8 kg fogyás,de a vége felé nagyon jól bírtam magam. Kisfiammal alig voltam rosszul,csak egy kis émelygés,de a vége felé nagyon nehezen mozgok,hamar fáradok:S
2011. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!