Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire számíthatunk? Előfordulha...

Mire számíthatunk? Előfordulhat, hogy nem lesz egészséges a babám?

Figyelt kérdés

Dohányzok,alkalmanként alkoholt is fogyasztok,fogamzásgátlót és allergia gyógyszert szedek rendszeresen,2 hete tüdőszűrőn voltam.Most úgy néz ki terhes vagyok.

A fentiek miatt előfordulhat,hogy nem lesz egészséges a babám?

Még mielőtt lehurrognátok,nem terveztünk babát,egyébként nem cigiznék meg ilyenek!


2011. jan. 24. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű,hogy lesz baja! Az első 5-6 hétben még köldökzsínór, tehát "nincs" kapcsolat az anya és a magzat között. Sokan nem tudják,hogy babát várnak és élik ugyanúgy az életüket. Barátnőm is volt tüdőszűrőn. Pedig csinált tesztet, mert már pár napja késett, de negatív lett. Rá 3 napra, amikor nem jött még mindig meg, akkor is csinált és pozi lett. Kérdezte a dokit, hogy lesz-e baja, mondta, hogy nem. Most van az 5. hónapban és minden rendben a bébivel!
2011. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 24. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is véletlen baba. Cigiztem előtte, sőt kb 8 hetes koromig, utána nem tudtam, mert rosszul voltam tőle. Amíg nem tudtam, hogy baba van 2 alkalommal elég sokat ittam buliban és fogamzásgátló mellett lett a baba. Most 38 hetes vok és teljesen egészséges a baba. A doki azt mondta, hogy 6-7 hetes koráig semmi sincsen rá hatással. Szerintem ne aggódj. Csak az allergia gyógyszert kellene sztem megkérdezni, hogy nem kell-e másik fajta. De hidd el semmi baja nem lesz!
2011. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!