Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint 2 hónapja késik a...

Több mint 2 hónapja késik a menzeszem, párommal nem védekezünk. Eddig - lett minden tesztem, decemberben UH-n a doki nem nagyon látott semmit. Szerintetek van ezen a teszten extra halványan valami?

Figyelt kérdés

2 nap múlva lesz kontroll UH, a nőgyász azt mondta, hogy múltkor mintha lett volna ott valami, így most még nem meri gyógyszerrel meghozni a havit... Lehet, hogy csak én képzelem oda azt az extra halvány csíkot (esti vizelet). Kérlek titeket, hogy ha nem láttok rajta semmit, inkább mondjátok meg, de nem szeretnék hiába reménykedni. Félek, hogy csak a vágyaim játszanak velem. :)

Előre is köszönöm a véleményeket!


[link]


[link]


2011. jan. 24. 18:33
1 2
 1/15 Vilcsianyuja ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez negatív, max. egy lehelletnyi szellemcsík, de nem baba :( de azért én a helyedben reggeli vizeletből is megismételném még UH előtt :)
2011. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát, a magam részéről sajnos inkább mondanám negatívnak. Főleg ennyi késés után, azért már erősebbnek kellene lennie a csíknak. De csinálj egyet reggeliből is.
2011. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem vagy terhes!2 hónap után már nagyon erős pozitivnak kéne már lenni és a babának már szívhangja is lenne!!!Mikor voltál dokinál
2011. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Dec. 29-én voltam dokinál.
2011. jan. 24. 18:42
 5/15 A kérdező kommentje:
Abba is belegondoltam, hogy valamiért késett, de a 2 hónap alatt bármikor megfoganhatott egy baba, akár 2 hónapja, 3 hete vagy akár tegnap. De lehet, hogy én gondolom rosszul.
2011. jan. 24. 18:43
 6/15 Vilcsianyuja ***** válasza:
persze, akár tegnap is teherbe eshettél. de ha biztosra akarsz menni és nem akarsz addig gyógyszert szedni, míg 100%-ig nem vagy babás, akkor most két hétig védekeztek, és csak a két hét letelte után csinálsz tesztet illetve mész el UH-ra.
2011. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem halogatom az UH-t, mert ha valami baj van, jobb ha minél előbb kiderül. Ha baba van/lesz a dologban, így-is úgy-is kiderül, de nem akarok tovább "játszani" ezzel a dologgal, mert lehet ciszta, hormon, akármi. Elvileg szerdán kiderül. Remélem.
2011. jan. 24. 18:52
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez negatív,én sem látok semmilyen csíkot! Majd azért írd,meg,ha voltál a dokinál,hogy mit mondott!
2011. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenképp megírom és köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 24. 18:56
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha 2 hónapja volt utoljára a vérzésed,akkor elvileg lehet baba.A teszt szerintem is negatív és ez két hónap után már nem jó jel.

Vagyis,ha nem két hónappal ezelőtt estél teherbe,akkor bizony volt egy indokolatlan mensi kimaradásod,ami nem a babától volt.Ez lehet ciszta,amit te is írtál,de az is lehet,hogy abban a ciklusban nem volt peteérésed.Sajnos sok minden lehet,ami biztos,hogy ezt csak orvos tudja neked pontosan megmondani.Jól teszed,hogy minél előbb elmész hozzá!

2011. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!