Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki Utrogestan kapszulát...

Aki Utrogestan kapszulát szed/szedett, tapasztalt szédülést, vagy valamilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés
Nekem napi 5 szemet kell szednem (2-1-2 adagban). Kb 1 órával, hogy beveszem, rettenetes szédülés jön rám. A gyógyszertől lehet, vagy amúgyis lenne? 8 hetes vagyok
2010. júl. 29. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én 4-5. hét óta szedem, 3x2-t, és igen, okozhat ilyeneket, hányingert is, de nehéz megítélni, a baba miatt is lehet.

A dokim kérdezte, és mondta, ha nagyon rossz, akkor lehet váltani a hüvelykúp változatra, de én inkább így... :)


8+5 km

2010. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem iszonyu hanyingerem volt tole, szedultem es almos voltam. Tuti hogy attol volt mert akkor kezdodott amikor elkezdtem szedni es akkor lett vege amikor abbahagytam. En ugy voltam vele, hoy ki kell birni azt a par hetet, vegulis a babaert van. Nemsokara vege lanyok, csak a 12. hetig kell szedni!


Boldog babavarast!


14+3h km

2010. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen okozhat, engem is kiötött. De ahogy az első válaszoló írja, van hüvelykúp formában is. Én a második gyerkőccel azt használtam és nem volt mellékhatása.
2010. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15.56 jav: kiütött KO :)
2010. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én az 5. héttől a 12. hétig használtam, napi 2*2-t kúp formájában. És nagyon fáradt és álmos voltam tőle. Minden délben aludnom kellett 2 órahosszát, mert nem bírtam volna ki estig.
2010. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ugyanabban a rendszerben szedem, ahogy Te, és rám is rámtör a szédülés a bevétel után egy, másfél órával, sokszor ébren sem birok maradni. Azt mondják, ez a gyógyszer ezzel jár. Én nem bánom, csak segitsen, mert már két Babám elment ... Most még csak az 5. héten járok, rengeteget aggódom.

Megkérdezhetem,Te miért szeded?

2010. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is azért szedem, mert már volt 2 vetélésem. Mindkettő az 5. héten, pedig szedtem a gyógyszert. De azóta kiderült, hogy méhsövényem is volt, az okozhatta.Most a 8. héten járok, de én is agyonra aggódom magam.
2010. júl. 29. 15:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor szoritsunk egymásnak, hogy ezúttal minden rendben legyen! Nagyon szeretnék már minimum 10 héttel öregebb lenni ...Meg fogok bolondulni, úgy érzem, de azért próbálok pozitiv lenni. Nem könnyű két vetélés után ...

Tehát drukkolok és a legjobbakat kivánom Nektek!

2010. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én hüvelykúpot használtam,3x2-t,de én attól is rosszul voltam. Az orvos szerint csak terhességi rosszullét volt,de amint abbahagyhattam,2 nap múlva már kutya bajom sem volt,és szerencsére azóta is jól vagyok,most 15 hetesen. De lehet,hogy csak véletlen. Fel a fejjel,én is túl vagyok 3 vetélésen,azt hittem már nem is lehet babám,de van egy egészséges 16 hónapos kislányom azóta,és úgy néz ki,ezzel a babával is minden rendben.
2010. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ÓÓ, az Utrogestan...! Ne is mondd... Borzasztó álmosság, kb a bevétele után 1 órával, szédülés+hányinger, és nekem nagyon melegem is lesz tőle, szóval teljesen kiüt. Én már 11 hete szedem, már csak egy hét van hátra!!! Kitartás neked is! Az 5 szem mondjuk durva...
2010. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!