Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombat-vasárnap kellett...

Szombat-vasárnap kellett volna megjönnie, de azóta is késik. Negatív a tegnapi tesztem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

December 26-án volt meg utoljára. 27 napos ciklusaim vannak, de volt már 28, 29 és 30 napos is, de ezek csak egyszer fordultak elő, ezért is gondoltam, hogy most szombaton a 27. napon meg fog jönni, utána vártam vasárnapra, hétfőre és mára is, de mivel egy éve szeretnénk babát reménykedve teszteltem egyet, de negatív. Január elején sajnos beteg lettem, nem is voltam itthon, mivel kórházba kerültem, és pont a kiszámolt peteérésemkor is ott voltam, a számolt peteérésem után 1 nappal kijöttem a kórházból, és utána 2-3 nappal később együtt voltunk a férjemmel, és szinte minden második nap, volt, hogy nem is maradt ki egy nap sem. Nem is gondoltam, hogy most kimaradhat a mensim… Lehet az, hogy a kórház miatt, az ott átélt sok stressz miatt elmaradt a peteérésem, és ezért nem jön meg? Vagy csak késett a peteérésem a kórház miatt, és majd így csak később jön meg? Ha nem is volt peteérésem, akkor mikor fog megjönni?

Tüneteim: Néha fáj a hasam, de kicsit más, mint a mensis görcs, bár én mindig azt hiszem meg fog jönni, amikor begörcsöl, akkor egy kicsit émelygek is, de csak akkor. A melleim teljesen puhák maradtak, nem keményedtek meg, mint mensi előtt szokott, nem fáj, nem érzékeny. A görcseim ritkák és pár percesek. Semmi folyásom nincs, de száraz sem vagyok, kicsit tej szerű (de annál kicsit sűrűbb) van, de nem mondanám folyásnak.

Sajnos csak két hét múlva tudok orvoshoz menni, addig ha nem jön meg tesztelni fogok, de most nagyon félek attól is, hogy valami baj van és nem baba, ahogy szeretnénk, mivel a teszt negatív.

Volt olyan köztetek, aki a számolt peteéréséhez képest később esett teherbe? Nektek a teszt is később lett pozitív?


2011. jan. 25. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Reggeli vizeletből csináltad?Lehet,hogy még pici a terhesség és azért nem mutatott semmit.Próbálj másik tesztet.
2011. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat! Nem reggeliből csináltam, de nem ittam előtt e sokat, bár nem tudom, hogy az is számít-e. Létezhet, hogy nem középidőben volt peteérésem? És akkor vagy később fog megjönni, vagy később fogja a teszt kimutatni?
2011. jan. 25. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 26-án volt meg a mensim, tegnap kellett volna jönnie, de semmi. Se görcs, se cicifájdalom. Csak hasszurka.

Tegnap teszteltem én is, negatívat.

Semmi jelét nem észlelem, hogy meg akarna jönni, pedig mensi előtt egy héttel nagyon szokott fájni a cicim, és görcsölgetek is.

Szóval nem tudom most mi van, ha nem jön meg péntek-szombat körül tesztelek még egyszer.

Szurkolok nagyon, hogy összejöjjön nektek a babó, ha már ilyen régóta vártok rá! :)

2011. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia nekem dec. 21.-én volt az utolsó mensim,14.-én kellett volna megjönnie, 15.én teszteltem negatívat,24.-ig bírtam elmentem dokihoz hogy mi a gond nem látott babát de lehet azért mert későn fogant, van egy 25mm-es cysztám azt mondja attól is lehet, 3 hét múlva megyek vissza kontrollra akkor már vmi biztosan történni fog vagy megjön vagy nem, és ha babás vagyok biztosan látni is fogja! úgy döntöttem nem tesztelek addig! fájdogál a hasam, a derekam a bimbóm nagyon érzékeny, és olyan gyomorsavam van mint még soha, kívános vagyok de mellé émelygek is néhány dologtól!
2011. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszaitokat! Attól tartok, hogy a kórházi stressz miatt esetleg nem repedt meg és ciszta lett... Fogok még tesztelni, ha nem jön meg. Addig meg örülök, hogy nem jött meg, mert igyekszem pozitívan állni a dologhoz! Minden esetre a válaszok nagyon sokat jelentettek nekem! KÖSZÖNÖM!

De szerintetek az lehet, hogy a vaterás one step teszt nem jó esetleg? Van itthon egy qupidom is, de azt úgy gondoltam, hogy meghagyom szombat reggelre :) Addig csak a one steppel fogom nézni, és holnap reggel első vizeletből megpróbálom. Vagy one steppel fölösleges, és maradjak a szombatnál?

2011. jan. 25. 21:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megnéztem mai első vizeletből, és negatív :( De még mindig nem jött meg. Bízom benne, hogy ez továbbra is jó jel, csak azok közé tartozok, akiknek későn mutatja ki (ha van ilyen).Szerintetek???
2011. jan. 26. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!