Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok ki mikor esett szoptatá...

Lányok ki mikor esett szoptatás mellett teherbe?

Figyelt kérdés

18-hós a kisfiam szeretnék neki tesót de még szopizik ami engem nem zavar, mensim volt már kétszer peterésésemre most kezdem figyelni, remélem lesz, mert azt olsvatam szoptatás alatti mensinél nem feltétlenül van peteérés!

nektek simán összejött szopi alatt a tesó? vagy csak miután elválasztottátok? és ha összejött mennyi idő alatt?

köszönöm!


2011. jan. 25. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem én,az anyám maradt terhes szoptatás alatt.És biztos igy volt,mert semmi oka,hogy hazudjon.
2011. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7 hós volt, mikor terhes lettem, csak szopizott, éjjel már nem és 6 hósan kezdtünk kóstolni. Megjött 2szer ugyan, de rendszertelenül (6 hétre, 2,5 hóra, 4,5 hóra, majd semmi)
2011. jan. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 1 év 8 hónapig szoptattam a pici lányom, 1 éves kora óta próbálkoztunk a kis tesóval, de nem jött össze.Most 6 hónapja már nem szopizik és még mindig nincs másik baba.
2011. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: szerintem aki nagyon sokáig szoptat, annak kimerül a szervezete és lehet hogy idő kell a szoptatás abbahagyása után hogy a szervezet újra helyre álljon.Reménykedem hogy nálam is ez van, mert nagyon szeretnénk kis tesót.Amúgy egy ismerősom a 3 hónapos szopós baba mellett lett terhes, elég hamar.
2011. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! utolsó drukkolok neked !
2011. jan. 26. 09:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 13 hónapos, és 6 hetes kismama vagyok. terveztük a kistesót, dec közepe óta nem védekezünk, és azonnal összejött a második baba. Akkor még napi 4-5x szopott a kisfiam.

Egyébként 7 hónapos volt a kisfiam, mikor először menstruáltam szülés után.

2011. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm és neked is gratula:-)
2011. jan. 26. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!