Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhesség...

Lehetséges, hogy terhesség áll a háttérben?

Figyelt kérdés
Kérdésem a következő lenne,és várom azok válaszát,akik már voltak hasonló helyzetben.Okt.12.-n menstruáltam utoljára,többször voltunk együtt a párommal,középidőben és a ciklus vége felé is.Nov 8.-n kellett volna megjönnie,de már 10 napja késik,ma csináltam egy tesztet,ami negatív lett.Lehetséges,hogy későn fogant meg a baba,és még nem termelődött annyi hcg a szervezetemben?Eddig soha nem késett,31 napra mindig megszoktam betegedni.Volt már vki ilyen helyzetben,hogy késői peteérésből lett terhes,s ennyit késett volna a menzesze?Válaszaitokat előre köszönöm!
2011. nov. 18. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerős a helyzet ugyanis velem is megtörtént.utána számolva már tudom,hogy menzesz elött két nappal voltunk együtt és nem is jött meg vártam és kb.5 nap késés után csináltam tesztet.negatív lett.vártam még pár napot, újabb teszt megint negatív.És pontosan az együttléttől számított 12. napon halvány pozitív. utána csináltam még egy tesztet 3 napra rá de a csík sehol.:( Remélem a te esetedben ez másképp fog végződni, drukkolok.A kérdésedre a válasz igen lehet késői pé.

2011. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia.én keddre nem vártam és szerencsére még nem jött.ma voltam orvosnál nagyon vastag a m.nyálkahártyám,de a tesztem - lett.A doki szerint lehetett késői pé.mNekem eddig 2szer késett akkor mindig baba lett.Sajnos terhes tünetem sosem volt az elején (ahogy most sincs) így nem tudok erre hagyatkozni.sok sikert!szerintem tesztelj 2naponta hátha mutat majd valamit.
2011. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!