Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt-et szed valaki...

Clostilbegyt-et szed valaki most? Vagy szedett mostanában? Tapasztalatok? Eredmények?

Figyelt kérdés
Van fent jópár kérdés és válasz erről a témáról, de mindegyik tavalyi, vagy tavalyelőtti vagy mégrégebbi.. Légyszi irjatok, ha szeditek most, vagy kismamák vagytok ennek köszönhetően.
2011. jan. 27. 14:47
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

11:48 GRATULÁLOK!! Nagyon nagyon nagyon.


17:48 Akkor Te az én sorstársam vagy... :) Én ma kezdtem el szedni a 2. kúrát. Reggelente hőmérőzés, viatminkúra, stb...

2011. máj. 20. 11:15
 22/25 anonim ***** válasza:

17:48 vagyok!Igen a sorstársad!Én is szedek Femibiont és E vitamint,Te mit szedsz?

Én nem tudok hőmérőzni,mert nem kelek mindig egy időpontba...Hát na..!DRukkolok!

2011. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Én Elevitet szedek, a clostil mellé, és minn nap igyekszem jó sok vitamint enni (kivi, vérnarancs, citrom, eper, brokkoli, spenót, mangó, stb... )

A mensim tegnap múlt el, remélem a köv pém-nél nagyobb szerencsénk lesz.

2011. máj. 23. 12:28
 24/25 A kérdező kommentje:

Hello lányok. Jó rég írtunk már ide. Azt sem tudom, hogy olvassa-e még valaki ezt a kérdést.. :)

Mizu nálatok? Van már valakinek pozi tesztje???


Én 33. hétben járok, kisfiúnk lesz. Lassan babázunk. :) 4 doboz clostyl beszedése után lett pozitiv a tesztem. Csak jó valamire ez a gyógyszer...

2011. dec. 30. 18:39
 25/25 anonim ***** válasza:

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.

# 18/24 Időpont 05-19 11:41

"Szia! Az első clostys és inszemes hónapom sikerült, 16 hetes vagyok :)"


Október 21-én megszülettünk, kislány lett :)))


Nektek is gratulálok!!!!

2011. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!