Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt-et szed valaki...

Clostilbegyt-et szed valaki most? Vagy szedett mostanában? Tapasztalatok? Eredmények?

Figyelt kérdés
Van fent jópár kérdés és válasz erről a témáról, de mindegyik tavalyi, vagy tavalyelőtti vagy mégrégebbi.. Légyszi irjatok, ha szeditek most, vagy kismamák vagytok ennek köszönhetően.
2011. jan. 27. 14:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok.

Én szedtem régebben barátcserjét az előző terhességemnél. Akkor első hónapban összejött a baba, pedig előtte már 1 éve próbálkoztunk. Hogy attól-e, vagy csak mert nem görcsöltem már rajta, nem tudom. Viszont most Closty mellé én nem merem szedni, nagyon különböző véleményeket olvastam róla itt. van aki azt mondta lehet, de van aki azt, hogy nem. Így én nem kockáztatok.

Amúgy én is dokiváltásra készülök, mert nekem meg nem nézi uh-on a Closti hatását, így azt sem tudom van-e peteérésem, mert az ovutesztem egyszer sem volt pozitív. :(

2011. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
És kit tudtok ajánlani dokit?
2011. jan. 29. 10:53
 13/25 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Én most Dr. Cseh Erikához fogok menni. Neten találtam és kiderült, hogy barátnőm is hozzá jár és nagyon szereti. Neki is ő segített "babásodni". Ő endokrinológus is, csinál ultrahangot is, ezért szeretnék hozzá menni.

2011. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Azt meg tudnátok mondani, hogy méhpempővel és E-vitaminnal lehet együtt szedni a Clostyt?
2011. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Méhpempőt én is szedek, sőt szerintem az külön jó, mert a Closty elvékonyíthatja a méhnyálkahártyát, a méhpempő meg segíti a beágyazódást, tehát az csak használ. Szerintem az E-vitamint is szedheted nyugodtan, mondjuk én Elevitet szedek (a folsav sem árt).

2011. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Az első vagyok! A SOTE 2-őn nagyon jó dokik vannak Én is ide járok!Sok jót hallottam Dr Valent Sándorról ás Dr Gimes Gáborról..!
2011. jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Na mizu lányok? Valakinek van már sikere??? Szeditek még a clositot? Én sajnos még igen... :(:(
2011. máj. 19. 10:31
 18/25 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-29 15:42"


Szia! Az első clostys és inszemes hónapom sikerült, 16 hetes vagyok :)

2011. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Szia. Én vagyok, akinek az első két hónapban peteérése sem volt a closti mellett. A harmadik hónapban már nem szedtem, és összejött a baba. Sajnos a 6 héten elvetéltem. :(

Sok sikert neked!

2011. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
01.28 18:06-os vagyok (én aki leszóltam a dokid)!Sajnos én majd most kezdem a második három hónapos kúrát!Sajna nem jött össze a baba azóta sem Nálunk sem...!!!Drukk Nektek..!
2011. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!