Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden terhesvitaminnak van...

Minden terhesvitaminnak van olyan "mellékhatása", hogy elszineződik a széklet? Én elevitet szedek, és már napok óta feketés a székletem.

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez normális, nekem is ilyen és enyhe székrekedésem is van tőle. A sok vitamintól van. Legfőképp azt hiszem a vastól.
2009. febr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A vastól van!
2009. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Hipp Natal-t használok. Nagyon finom, és semmi bajom nincs vele. Mivel gyümölcs alapú a nagy WC-t is helyre tette, mostmár minden nap tudok menni. Ja és a színe is ugyan olyan, mint volt. :)
2009. febr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. febr. 6. 08:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én amikor az elevitete szedtem ugyanez volt nekem is és párosult szorulással is. Most eurovitet szedek ezzel semmi bajom nincs. Ja és az elevittől nagyon hiztam is,ettől pedig nem. Meg olcsóbb is mert a 60 db,2500 ft.
2009. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vastól lesz fekete. A legtöbb terhesvitaminban van vas, mert nagy szükséged van rá a terhesség alatt. A baba sokat elvesz a tartalékaidból.
2009. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!