Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clearblue terhességi teszt...

A Clearblue terhességi teszt jónak számít?

Figyelt kérdés

Már régen vettem, nem emlékszem, hogy mi alapján választottam ezt. Azt se látom rajta sehol, hogy milyen érzékenységű?! Csak azt hogy a várható mensi 1. napjától.

Áprilisig jó a szavatossága, ezért gondoltam ebben a hónapban elhasználom.

Lombik beültim volt. Hátha nem véletlenül tartogattam idáig! :))


2011. jan. 29. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a nem várt mensi napján, nem első pisiből egyértelmű pozitív volt. Azóta 21 hónapos a lányom:)) Szerintem egyébként a legjobb!


Megy a drukk, majd írd meg mi volt:))

2011. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem a nemvárt utáni napon első pisiből egyértelműen pozitív lett

jó teszt!

2011. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem eddig sajnos csak negatívat mutatott, de remélem hamarosan meglátom, milyen is amikor egy teszt nem 2 csíkos, hanem +. :) Viszont azt hallottam róla (nem tudom igaz-e), hogy egy idő után eltűnik róla a +, szóval esetleg ettől ne ijedj meg! A negatív sajnos elég jól megmarad!

Nagyon szorítok Neked! Majd írd meg az eredményt!

2011. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ok! Majd megírom, szerintem jövőhét péntek lesz a nagy nap.

Mondjuk ezt se tudtam hogy ez "+ " -at mutat a 2 csík helyett! Én sem láttam még ilyet!

Köszi.

2011. jan. 29. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!