Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik több hónapja próbálkoznak...

Akik több hónapja próbálkoznak, azok minden ciklus végén tapasztalták magukon a "terhesség tüneteit"?

Figyelt kérdés
Nekem most a január volt az első próbálkozás, és rendre terhességnek vélt tüneteket fedezek fel magamon, de félek, hogy csak azért történik ez, mert ezeket akarom felfedezni.
2009. febr. 6. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Mi már 6 hónapja próbálkozunk, és az elején Én is így voltam, de mivel sokszor csalódtam, megbrobáltam nem foglalkozni magammal és nem keresni magamon a terhesség tüneteit. Tudom, hogy ez nehéz, de nem szabad ennyire görcsösen erre figyelni, mert lehet, hogy e miatt sem sikerül a babóca. Sok sikert!
2009. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igyekszem megfogadni a tanácsod...
2009. febr. 6. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon sokféle tünetet éreztem már magamon, minden hónapban mást (volt mellfeszülés, fájdalom hozzá sem lehetett érni, hasszúrka, hányinger, hányás) és mindíg csalódás volt a vége. Ebben a hónapban a peteérés után mindjár megjön érzés, hasszúrka és egyáltalán nem fáj a mellem egy kicsit sem, de ezt már nem merem bíztató jelként felfogni. Épp ezért a várakozás, hogy megjön-e rettenetes
2009. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi már egy éve próbálkozunk, én is mindent produkáltam már, amit lehet terhesen.

Most viszont semmit se érzek, de szerintem azért mert én már lemondtam róla hogy sikerülhet, nem is érdekel, felesleges a sok görcsölés, mert többet árt mint használ.

Persze ezt csak az tudja megtenni, akit már egy kicsit "kiégett", mint pl. én is.

(amúgy azt mondják ilyenkor szokott összejönni)


szorítok neked!

2009. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi már 2 éve próbálkozunk és 3 hónapja már ott tartottam, hogy még a menzi megjövetele és 3 negatív teszt után is váltig állítottam, hogy terhes vagyok. Hát nem! Ez már súllyos, vigyázz ide ne köss ki.
2009. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!