Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Pár hónapja...

Terhes lehetek? Pár hónapja próbálkozunk a férjemmel, eddig sikertelenül. Ma kellett volna megjönnie, de nem jött meg, viszont tegnap óta alhasi fájdalmam van. Nem görcsöl, csak fáj. Feszül a mellem is. Csak fehér, tejszerű folyásom van.

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, abból ki kell derülnie, hogy babás vagy-e.
2008. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hőt mértél?
2008. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Félideig hőmérőztem, de aztán kissé megfáztam, és úgy gondoltam, hogy az úgyis befolyásolja, így abbahagytam.

Tesztet még nem merek csinálni. Korainak tartom, nameg nem szeretnék csalódni.

2008. márc. 19. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korai még a teszt! Szerintem várj még pár napot! Nekem 6 nap késés után jött meg! A hőm is fennt volt, és a tüneteim is hasonlóak voltak, mint Neked, aztán sajna megjött! Nem akarlak elszomorítani, de tapasztalatból mondom, hogy jobb egy nem várt mensi, mint egy negatív teszt! Azért én szorítok Neked nagyon, és írj majd hogy mi lett! :)
2008. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma megcsináltam a tesztet, és babás vagyok :)
2008. márc. 24. 08:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!
2008. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!