Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az, aki "nagyon" későn...

Ki az, aki "nagyon" későn vállalt babát, és hány évesek voltatok/vagytok, mikor szültetek/szültök? Hány éves koráig nincs elkésve egy nő a gyermekvállalással?

Figyelt kérdés
27 vagyok, még nincs gyermekem, párom van, tervezzük a babát, de hármat szeretnénk, és mikor az utolsót megszülöm, hát... már nem leszek huszonéves. Hány éves korig lehet/érdemes gyermeket vállalni?
2009. febr. 6. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sztem ez annyira nem is korfüggő. Majd úgyis meglátod milyen lesz az egészségi állapotod kb.7-8 év múlva,de a dokim is fog figyelmeztetni úgy gondolom. Amúgy Madonna is 40évesen szült! :)
2009. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
bocsi:simán doki nem dokim:)
2009. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban ez kérdés még? Minden kitolódott... Nézz körbe mondjuk a sztárvilágban. Jakupcsek, Szulák stb. Ez szerintem tőled függ, hogy meddig érzel magadban erőt mondjuk az éjszakázáshoz stb.
2009. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia 35 éves vagyok most várom az első babát, szeretnék még egyet Kb. 2 év múlva remélem sikerül.(későn jött a nagy Ő)
2009. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én 37 éves vagyok, a férjem 40. Most van egy 5 hónapos kislányunk, de van még 3 nagy gyerekünk (16, 13 és 11 évesek). Hidd el, nem vagy még elkésve! Ma már nagyon sokan szülnek 30 éves koruk körül. Gratulálok az elhatározásotokhoz! Mindent bele! Persze nagyon jó volt fiatal kismamának lenni, de ennyi idősen talán még jobb volt.
2009. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30 vagyok es remelem, hogy jovoheten pozitiv lesz a teszt. :) Elso baba lenne. Kettot szeretnenk a ferjemmel.En nem erzem, hogy lekestem volna barmirol is. A ket lejgobb baratnom 29 meg 28 eves. Egyiknek sincs meg babaja. A 28 eves talan egy ev mulva szeretne a 29 meg meg sem talata elete parjat. Szeritem meg boven belefer nallad a 3 baba.
2009. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! 30 évesen találtam meg a párom. Azóta probálkozunk, volt több terhességem is de sajnos vetélés lett mindig a vége. Idén töltöm a 37. évemet. Most úgy érzem megtaláltam a jó dokit és idén újra probálkozunk.
2009. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ÉN IS 27 VAGYOK ÉS MOST VÁRJUK A 3. BABÁNKAT.


ANYÁM 37 VOLT MIKOR AZ ÖCSÉM SZÜLETETT Ő VOLT A HARMADIK ÉS FEL TUDTA NEVELNI MINDEN RENDBEN VAN.


de én azt mondom hgoy jobb minél hamarabb, én nagyon örülök neki hogy így összejöttek a gyermekeim, az elsőt 23 évesen szültem a másodikat 25 évesen és most már majdnem 28 leszek mire a picurka megszületik

2009. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38 éves vagyok és első baba. Semmi bajunk 36 hetes vagyok és előtte volt egy vetélésem, de ettől függetlenül nem vagyok veszélyeztetett terhes, még dolgozom is, bár már nagyon keveset. Nem bánom, hogy eddig vártam.
2009. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatásokat. Tudom, hogy számos sztár is idősen szült, de én a mi anyagi helyzetünket nem hasonlítanám az övékhez. Ki tudja, ki milyen beavatkozáson ment keresztül a gyerekért, és mennyit fizetett érte...

Azért érdekelt, hogy ti, átlagos, hétköznapi kismamák mikor mertétek bevállalni. Meg aztán ott a munkám is, amit szeretek, szóval arra gondoltam, megszülném őket egymás után, és utána mennék majd vissza dolgozni. Csak tudom, hogy nem minden úgy történik, ahogy az ember eltervezi...Decemberben már egyszer elvetéltem

2009. febr. 7. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!