Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Uterus arcuatus (szív alakú...

Uterus arcuatus (szív alakú méh). Vannak sorstársak? Szültetek már? Hogy zajlott? Tényleg nem okoz meddőséget?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyumnak szív alakú méhe van, két gyereket szült, semmi gond nem volt, sem a szüléssel, sem a teherbeeséssel.
2011. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem annyi volt,hogy nem tudott befordulni így császár lett!
2011. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meddőséget nem, mert első próbálkozásra sikerült, de koraszülést - nagy valószínűség szerint - igen. A kisfiam hosszú baba volt, fölfelé nem tudott tágulni a magzatburok és a 30. héten magas burokrepedés miatt elkezdett szivárogni a magzatvíz.

De ez nem törvényszerű. Ismertem ott olyan anyukát, akinél három terhességből egy alkalommal okozott ez gondot, a másik kettőt túlhordta. Szóval keress egy jó nőgyógyászt, és nem lesz semmi gond, meglátod!

2011. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt tudtam meg, hogy szívalakú a méhem. Mindenki próbált ijesztgetni, hogy majd elmegy a baba, de most éppen az apját nyúzza az 1 éves kislányom. Semmi gondom nem volt emiatt. Ugyan császárral végződött a terhesség, de teljesen más ok miatt. Vérnyomásommal volt gondom és muszáj volt, mert a baba szívhangja is felment. Meddőséget tuti nem okoz, mert most éppen megint teherbeestem,most ugyan elment, de betegség miatt, szóval szerintem ez mindenkinél más. Hallottam olyanról, akinek emiatt nem tapadt meg rendesen a baba, de hát az sok minden mástól is lehet.
2011. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!