Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utolsó két hónapban hőmérőz...

Az utolsó két hónapban hőmérőztem, használtam lh-tesztet és mikor megjött a menszim, utólag visszanéztem, mikor voltunk együtt. Elvileg minden stimmelt, miért nem sikerült?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a pozitiv meg az első negatív napon. Úgy is mondhatnám, hogy a hőleesésnél és az azt követő hőemelkedős napon.


Mit tehetnék? Lehet, hogy későn voltunk együtt?

Kezdjek el szedni homeopátiás szereket?

Vizsgáltassam ki magam, bár még csak 6-7 hónapja próbálkozunk gőzerővel, DE előtte sem védekeztünk...


2009. febr. 6. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ha elmész orvoshoz, azzal nem ártassz a babaprojektnek, legalább tudod, hogy ez nem akadálya a teherbeesésnek. Ne kenődj el mi is már 6 hónapja próbálkozunk, még eredménytelenül. Én most teákat iszom, hátha segít nekem is. (cickafark+mélnalevél a ciklus első 14 napján, utána a nem várt következő mensiig cickafark+palástfű) Sok sikert!
2009. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia minyha csak èn irtam volna a soraidat.....

én aztàn elmentem nogyogyàszhoz o mindent rendben talàlt!

igy aztàn apànak csinàltunk egy sperma vizsgàlatot..ès hàt--sajnos ez volt a baj.meg mèg ez is..mosty kezelik....

2009. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. febr. 7. 08:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem, hogy első körön a doki milyen vizsgálatot csinál nálam? Ez több körös, vissza kell menni hozzá? (Csak mert ebben a hónapban elutazom, lehet, akkor jövő hónapra hagyom a dolgot, mikor végig itthon leszek)
2009. febr. 7. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:
ELső körben apát kell kivizsgálni, mert ez az egyszerűbb. Nekem utána hormonvizsgálatot csinált 3. és 21. ciklusnapon, volt rákszűrés, hüvelyi uh. MOst jön az átjárhatósági vizsgálat, hogy kiderüljön nincsenek-e elzáródva a petevezetékeim.
2009. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!