Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki nem rég hagyta abba a...

Aki nem rég hagyta abba a fogamzásgátló szedését és még nem jött a mensije pedig kellett volna, de valószinüleg a gyógyszer miatt nincs még, annak is fáj a hasa alja folyamatosan ugymint mensi előtt?

Figyelt kérdés
Decemberben hagytam abba. Több mint egy hete késik, és három hete fáj a hasam alja, fehér folyásom is van, de a tesztek negítívak lettek. Ugy gondolom hogy a gyógyszer abbahagyása "bekavart" és azért nem jött még meg.
2009. febr. 7. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Adj időt a szervezetednek ,hogy kijavítsa amit a gyógyszer elrontott.Igyál gyógynövényeket.Palástfű.Málnaleevél.
2009. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

turelem! konnyu mondani....tudm! nekem 1 het keses utan jott meg elsore, minden tunetem volt nekem is. azota 4 honapja mindig 32-33 naposak, ugy nez, ki, hogy beallt!

ha nem jon meg 1 honap mulva sem irany a doki, ne vesztegesd az idot! drukkolok!

2009. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!