Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valaki terhes fogamzásgát...

Lett valaki terhes fogamzásgátló mellet úgy, hogy egy másik gyógyszer gyengítette annak hatását?

Figyelt kérdés
Most olvasom, h az a fog. gátló nem szedhető épp azzal az epilepsziás gyógyszerrel amit én szedek.
2011. febr. 26. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem, de ismerősöm igen. Vannak bizonyos gyógyszerek, amik semlegesítik a fogamzásgátló működését. Ha ezt olvastad, akkor irány a nőgyógyászod, és mondd el neki mit szedsz, neki tudnia kellene azzal együtt melyik a legjobb fogamzásgátló, vagy valami más védekezésről felvilágosít. Nem szégyen beszélni a dokival, azért van !Hacsak te nem vagy nőgyógyász ;-)
2011. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos pont azért néztem utána jó alaposan az interneten a gyógyszereimnek, mert fura jeleket tapasztalok. remélem csak beképzelem. Az első jel az volt, h csütörtökön vettem be este az utolsó tabit, de reggel elég erős vérzésem volt, ami másnapra elmúlt. Remélem nem vagyok terhes, de tudom, csak teszt után tudom meg. csak félek egy kicsit. megvárom, h a hétfőn kezdődő menzim milyen lesz.
2011. febr. 26. 19:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is így lettem terhes..a kislányom itt szuszog az ágyában..már 5és fél hónapos.
2011. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mégjobban megijedtem... kíváncsiságból mértem hőt..37,2 volt. nem vagyok beteg, náthás, tehát szerintem nem ez okozza a hőemelkedést. Nem terveztem a babát, és szeretném azt hinni, h nem lesz. van már kettő még nagyon pici itthon. mindkettő császáros, van nagy hasi műtétem is, nem lenne veszélytelen a terhesség. Bíztam a dokikban és a gyógyszerekben. egyik gyógyszer papíron sem szerepel, h ütné a másikat. nem tudom mit tegyek, nem merek tesztelni. jobban szeretném, ha másnak jönne össze helyettem.
2011. febr. 26. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Szorítok, úgy legyen, ahogy szeretnéd!

Írd meg majd mi lett a vége :)

Milyen gyógyszert szedtél?

2011. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Triodenát szedek immár 3 éve. mindig pontos időben veszem be, de nem gondoltam, h a másik gyógyszer gyengítheti a hatását, hiszen orvosaimmal megbeszélve döntöttünk e gyógyszer mellett. A testhőm 37,1 és 37,2 a nap folyamán és reggel is. Terhesség alatt ugyan soha nem mértem, de a gyerekek mikor idegenkedtek a lázmérőtől játszásiból én is mértem. ezek az értékek 36,5 körül voltak. Enyhe hányingerem van, de az az idegességtől is lehet.

Nem igazán tudom mit szeretnék. Nagyon jó volt terhesnek lenni, de nem hiszem, h ez a baba most jót tenne a családnak.

a férjem így is keveset van itthon és a két gyerek szinte mindig az agyára megy. A lakásunk (3 szobás) 2 gyereknek felel meg, anyagilag is jó lett volna már elmenni dolgozni, mert az a 25000 ft édeskevés. De elvetetni meg...

2011. febr. 28. 07:10
 7/10 anonim ***** válasza:

MAjd tesztelj, írd meg mi lett :)

Akkor reméljük nincs baba.

Nagyon sokat olvasni, hogy magasabb a hő, de baba nem volt

2011. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap dél körül megjött a menzim, olyan mint máskor. ma is sok van. Tehát kicsi az esély a terhességre. Enyhe hányingerem még mindig van, a hőm 37,3. Mindenesetre ha elmúlik a vérzés akkor csinálok egy tesztet, az a biztos. És utána rákérdezek egy nőgyógyásztól, h milyen komolyan kell venni ezt a gyógyszerkölcsönhatást, javasol -e más félét.
2011. márc. 1. 08:47
 9/10 A kérdező kommentje:

Azóta történtek:

előző héten iszonyú hányingerem volt mindentől, feszült a hasam, 1 alkalommal elég kellemetlenül be is görcsöltem. Mivel csináltam tesztet, ami negatív lett, így nem értettem a dolgokat.

Elmentem dokihoz, kivizsgált. Nem vagyok terhes. Azóta a hányinger már ritkábban tör rám. Valószínűleg fel vagyok fázva egy kicsit, az okozott hasfeszülést.

És gondolom nagyban hozzásegített az is, h rettegtem egy újabb terhességtől. és produkáltam, felerősítettem néhány jelet tudat alatt.

2011. márc. 17. 13:19
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor minden rendben és örülök annak hogy úgy történtek a dolog ahogy szeretted volna.
2012. nov. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!