Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valaki terhes fogamzásgát...

Lett valaki terhes fogamzásgátló gyógyszer szedése mellett?

Figyelt kérdés
Normális fogamzásgátlóra gondolok, nem a hormonmentes változatokra mert tudom, hogy azokkal előfordult már többször is.
2011. márc. 21. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Itt szinte csak úgy lettek terhesek :)))
2011. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyet a környezetembe.
2011. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen és van egy gyönyörű egészséges unokahúgom. Utólag nem bánta meg a dolgot a nővérem. De akkor hirtelen nagyon megijedt.
2011. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én fogamzásgátló mellett lettem terhes... Van ilyen, bár ritka. És szedtem rendesen, nem linkeskedtem...
2011. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlók betegtájékoztatójában benne van, hogy amennyiben nem jön meg a mensi a gyógyszermentes időszakban, csinálj tesztet. Tehát teherbe lehet esni mellette! Velem ugyan nem történt ilyen, de miért kell azt gondolni, hogy biztos nem megfelelően szedte valaki, ha terhes lett? Ritka, de előfordulhat!
2011. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tegnapi 21:43-as vagyok...

nekem az volt a durva, hogy megjött, csak még akkor, amikor volt egy szem gyógyszerem...eszembe sem jutott, hogy baba lehet a dologban, csak aztán elkezdtem rosszul lenni, és vettem egy tesztet. Aztán irány a doki, aki azt mondta, hogy amikorr elöbb megjött, akkor már terhes voltam...

Azt meg azért írtam, hogy szedtem rendesen, mert kaptam pár olyan támadást, hogy biztos nem szedtem rendesen,hanem egy két szem kimaradt.

2011. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!