Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek magas prolaktin szintet...

Akinek magas prolaktin szintet állapítottak meg;mik voltak a tünetei?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekem, kolléganőmnek állapították meg. Nagyon ritkán jött meg neki és rövid ideig tartott a vérzése.
2009. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mentem orvoshoz, hogy folyt (nyomásra) a tej a mellemből. Illetve tejszerű váladék, mindkettőből. Ciklus nálam szabályos, csak kevés és nagyon fáj. Ki kell vizsgálni a dolgot, ha a gyanú megvan, nálam odajutottunk, hogy csomók vannak a pajzsmirigyemben, ezért alultermel és nem inhibálja eléggé a hipofízist. Még vizsgálat alatt vagyok.
2009. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Második vagyok, ha gondolod, írj privit. Talán tudok egyéb kérdéseidre is válaszolni a dologgal kapcsolatban.
2009. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem túl magas és úgy derült ki,hogy babát szeretnénk a párommal,de nem jött(10 éve vagyunk együtt és soha nem védekeztünk) és egyszerű 3. napi hormon vizsgálatra mentem.Közben endometriózist állapítottak meg nálam és tulajdon képpen meddő vagyok,bár kezelhető.A doki azt mondta,hogy ha magas akkor megakadájozza ez a hormon a termékenységet.Szóval még rám is vár egy pár vizsgálat.De a lényeg,hogy nekem a jel az volt,hogy nem jött össze a babó.

2009. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, hogy derült ki az endometriozis nálad?
2009. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok: nekem sem jött, és nem is fog még egy ideig összejönni a baba :-((( pedig annyira várjuk már...
2009. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nagyon hasznosnak tűnnek.

Kiváncsi vagyok én is hogy az endometriózist hogyan állapították meg?

Kedves válaszoló megírod?

2009. febr. 9. 15:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt találhatóak a tünetek, és a kiváltó okok. A tünetek nem mindenkinél egyformán jelentkeznek.

2009. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!