Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, ösztrogénszintetek...

Lombikosok, ösztrogénszintetek hogyan alakult?

Figyelt kérdés
Nekem Gonal-f és Gonapaptyl injekció után az 5. napon (tegnap) 54 volt az ösztrogénem, az orvosom azt mondta, hogy kevés,100 körül kellene lennie. Kaptam még Gonal-f -et emelt adagban két napra. Holnap kell újra mennem vérvételre. Tapasztalata van valakinek, hogy sikerül-e feljebb tornázni két adag Gonal-f-el az ösztrogént 2 nap alatt?
2011. febr. 1. 08:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gonal-f-et kaptam én is 7 napig, de sajnos nem tudok neked válaszolni, mert nekem nem végeztek vérvételt, csak UH-on nézett meg a doki és úgy állapította meg, hogy mekkorák a tüszők, és mikor legyen a leszívás.
2011. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Végül is sikerült "feltornázni" az ösztrogént 104-re :)))

2011. febr. 3. 18:15
 3/13 A kérdező kommentje:
Azóta meg már 300 fölé..... :)))
2011. febr. 5. 15:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság azóta? túl vagy a lombikon? Eredmény mikor lesz?
2011. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi az érdeklődést!

Túl vagyok rajta...Febr.10-én volt punkció,2 petesejtet tudtak leszívni. 12-én volt a transzfer,sajnos csak az egyik termékenyült meg,Őt visszakaptam...

Közben hatalmas tragédia ért,Édesapám 1 hét intenzív kezelés után elment.....Nem tudtunk vele kommunikálni,mert az első pillanattól kezdve altatták,géppel lélegeztették,és látogatási tilalom volt...Csak telefonon kaptunk tájékoztatást az állapotáról,és az osztály előtt beszéltünk az orvossal,nővérrel...

A transzferra majdnem nem mentem el,de előző nap bíztató híreket kaptunk,javult az állapota,így erőre kaptam,és másnap elmentem a beültetésre...Ez szombati nap volt,Édesapám kedden elment......................

Most pénteken kell mennem vérvételre a Kaáliba,akkor kiderül,hogy túlvészelte-e ezt a szörnyű időszakot a "Kicsikém",befészkelte-e magát........Nagyon bízom benne,mert ha fiú lesz,akkor az Édesapám nevét fogja kapni!

Köszönöm,hogy érdeklődtél!

2011. febr. 22. 15:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Őszinte részvétem Apukád miatt! Nem lehetett könnyű most ez az időszak neked, de remélem a babóca már bent "kapaszkodik", és pénteken jó híreket kapsz majd! Ennyi rossz után csak jó jöhet!!! Én holnap megyek a Kaáli-ba, most lesz az első UH-om, 2 hete ugyanis pozitívat teszteltem :) Nagyon szorítok Neked, majd légyszi írd meg, mi lett az eredmény!
2011. febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Nagyon ránk férne valami jó dolog is végre ennyi tragédia után....

Gratulálok a Kis Pocaklakódhoz :),vigyázz rá nagyon!Majd írd meg mit láttatok az UH-on!

Melyik Kaáliba jártok? Mi Debrecenbe, Bodnár Dr. az orvosunk,nagyon meg vagyok vele elégedve.

2011. febr. 23. 09:03
 8/13 anonim ***** válasza:
A bp-i Kaáliba járunk, Dr. Krizsa Ferenchez. Persze, megírom, hogy mi volt UH-on, de valószínűleg csak pénteken leszek gépközelben! De addigra remélem már Te is tudsz valamit! Nagyon drukkolok! Ha gondolod, privibe is írhatsz!
2011. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia! Mi újság? Sikerült?

Képzeld voltam UH-on, és van egy 6 mm-es babácskám! :) Kívánom neked, hogy hamarosan te is megláthasd azt az ezerrel kalapáló kis szívecskét a pocakodban! Hihetetlenül jó érzés! :)

2011. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Örülök az örömödnek! Felemelő érzés lehet!

Sajnos én mostanában nem fogom ezt átélni.....Nem maradt meg a "babócám".....Csoda is lett volna ebben az állapotban.......

2011. febr. 25. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!