Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit hülye kérdés? Mikor...

Kicsit hülye kérdés? Mikor pakoltok össze nyaralás előtt? Értem ezalatt, hogy előző nap reggel vagy este? Nálatok is dupla annyi cucc van a gyerkőcnek, mint nektek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi reggel pakoltunk, igy kb délben indultunk el... Szóval javaslom az előző estét :D

Igen, a gyerek cuccai sokkal nagyon helyet foglalnak :)

2010. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindig előző napokban, vagy legkésőbb előző este. Reggel én már nem kotorászok, meg keresgélek, hogy ez is kell, az is kell még...

Elég anélkül is elindulni a cókmókkal meg a családdal....:)

2010. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk én kb 2 nappal előtte a gyerekeim 2 héttel előtte és igen nekik 2-3- szor annyi cuccuk van mint nekünk a párommal
2010. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30 éves korom alatt kizárólag indulás előtt és vmi mindig kimaradt. 30 után előző nap, vagy ha az nem megy, hát sokkal korábban kelek és általában minden megvan, ami kell (a gyereket kivéve, de majd ő is meglesz:))
2010. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Holnap hajnalban (meleg miatt) indulunk nyaralni. Már össze vagyunk pakolva, nem szeretek kapkodni. Indulás előtt csak a hűtőtáskát kell összekészítenem.

A cuccok nagyobb része a baba holmija, egy másik nagy kupac az enyém, a legkisebb pedig a férjemé. :)

2010. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mindig előtte nap, mert 20dolgot kihagyok, kell idő h eszembe jussanak
2010. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én előtte már hetekkel írok részletes listát, mit kell vinni. Előtte nap összepakolok egy kupacba mindent, lefekvés előtt férjem belerakja a táskába. Ehhez ő ért, nekem fele annyi férne el mint neki. Ha elrakodott, akkor írok még egy listát, amit még másnap kell elrakni, ami még kell reggel. (pl. fogkefe, papucs, deó, cumisüveg stb)

Én már csak ilyen hülye precíz vagyok.

Amúgy tavaly még kiskádat, hősugárzót is vittünk, gondolhatod mennyi cucca volt a kislányunknak.

2010. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én indulás előtti héten, már listát készítek. Indulás előtti nap délelőtt lista alpján mindent kikészítek a szobába, este pedig bepakolom a bőröndökbe. A legnagyobb pakk a kisfiam holmija, aztán az enyém, a férjemé a legkisebb. Miután bepakoltam még egyszer körbejárom a lakás minden részét, köbenézek nincs-e még valami amit fontos lenne elvinni, csak esetleg lemaradt a listáról. Indulás reggelén már csak a hűtőtáskát pakolom be.
2010. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző nap összepakolok majdnem készre és listát írok arról, amit még nem sikerült bepakolni mert mondjuk még használatban van.

Másnap reggel csak végignézem a lakást és így jobban észreveszem, ha kimaradt valami.

Igen, a babánknak sokkal több cucca van, mint nekünk.

2010. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,a babának 5x annyi cucca van...én listát írok(ruha,pipere,gyógyszerek,kaja/tápszeres,meg üveges gyümölcsök,joghurtokat is viszünk,mert Egyiptomban nem tudom,hogy van-e az a fajta,amit szeret/),és ahogy pakolok,kihúzogatom ami már megvan.
2010. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!