Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel felhívtam a védőnőm...

Ma reggel felhívtam a védőnőm hogy mi lett a cukorterhelésem eredménye és azt mondta hogy nem jó. Tudom sok kérdés volt már ez ügyben, de nagyon ideges lettem! Megijedtem! Hasonló helyzet másnál?

Figyelt kérdés
3. babámat várom eddig még nem volt semmi gondom.Az éhgyomri 6.1 lett a 2 órás terheléses 6.2.Azt mondta hogy le kellett volna menjen 6 alá.ráadásul a vizeletemben is volt 3 egység(azt hiszem így nevezte) ami arra utal hogy a vesém nem jól müködik.szerdán megyek a dokimhoz de ő azt mondta hogy az 1,2 tized eltérés minimális a többit pedig megbeszéljük.Akkor nincs akkora baj?Tudom furin hangzik hogy 3.terhességnél nem tudom ezeket a dolgokat de az előzőeknél nem volt probléma nem foglalkoztam vele mélyebben.Aki tud segíteni,jó tanácsot adni mert hasonlóan járt vagy van hozzá története írja meg,hátha megtudok addig is többet.Köszi lányok.27 hetes kismama
2009. máj. 11. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Igazából az éhgyomri cukor ami eléggé magas,a terheléses eredmény az jó(7.8ig)Nálam úgy volt,hogy éhgyomorra mérték,az jó volt,de a terheléses pont a 7.8as határon lett.Diabetológiára küldtek,diétáznom kellett,és nem lett semmi baj.Ha a vizeletben van cukor,az vagy 10 feletti cukorszintet,vagy nem jó veseműködést sugall.A baba is nyomhatja a vesédet,lehet attól is.Valószínű vért vesznek majd,hogy az elmúlt hónapok átlag cukrát megállapítsák,és szerintem mindenképp keress fel egy diabetológust,ő biztos segíteni fog.Jó babavárást neked!
2009. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!