Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordul, hogy 1-1 kérdező...

Előfordul, hogy 1-1 kérdező "eltűnik" miután megkapja a szükséges válaszokat, sőt egyetlen egy hozzászólása sincs az érkezett válaszokhoz. Akkor honnan tudhatnánk sikerült -e segítenünk? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Szerintem mindannyiunknak jól esne, hogy ha már "fáradozunk" egy rövidebb-hosszabb válasszal, legalább azt tudjuk meg, hogy segítettünk -e vagy sem ill. ha már a válaszunkban kérdezzük is valamiről a kérdezőt, jól esne ha reagálna ezekre, nem? Mit gondoltok erről, kedves aktív segítők?:-)
2011. jún. 21. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan egyetértek. A halálom amikor legjobb tudásom szerint válaszolok egy kérdésre (effektíve szívességet teszek) és annyit nem ír, hogy köszi. Meg semmit se.
2011. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alap lenne a "Köszönöm". Illetve a nem érthetően feltett kérdések esetében az utólagos magyarázat.
2011. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan minden nap visszanézem a "megválaszoltjaid" kategóriát is és a kérdéseimhez is van hogy egy hét múlva is visszatérek.

Számomra is érthetetlen,amikor valaki egy "köszi"-t sem bök oda,de hát mások vagyunk.

Ez az internet átka.


Az utóbbi időben megint elég sokat vagyok itt,és sajnos nagyon rossz érzés.

Főképp,ha tényleg szivem lelekem kiteszem,esetleg hosszú perceken át gépelek,vagy előtte kutatok egy kicsit...


Na,mindegy.

Úgyis érted miről beszélek.. :-)

Ilyen eltűnős kérdezők mindig lesznek! Nem lehet mit tenni!

2011. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Engem is meglehetősen bosszant ... :-) Főleg ha tényleg komoly dolgokról van szó és még aggódom is a kérdezőért így a messzi távolból és arra sem méltat, hogy legalább azt elárulja, hogy hogyan alakultak a dolgai. Persze, mondhatjuk azt is, hogy igazából semmi közöm hozzá, hiszen ki vagyok én Neki? De miután feltesz itt egy kérdést, már valamennyire közünk van az életéhez, hiszen leír bizonyos dolgokat, megosztja velünk a problémáit és ezekre választ, tanácsot vár tőlünk így már azért nekünk is lehet annyi "jogunk", hogy a későbbiekben sem feledkezik meg rólunk. :)
2011. jún. 21. 10:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Egyetértek :) Viszont ez a viselkedés a kérdezőt minősíti maximálisan...mivel úgy gondolom, h egy "köszi szépen" leírása talán két másodpercet vesz igénybe, de úgy tűnik, hogy soknak nincs ennyi ideje sem :) Na nem baj, de én azért nagyon szeretem ezt az oldalt, mivel kellemesen "csalódtam" az emberek segítőkészségében...és nagyon örülök, hogy azok akik rendszeresen fórumozunk itt, és időt fektetünk a válaszokba, ezt szívesen tesszük, és segíteni próbálunk valószínűleg idegen embereken...ez olyan szép dolog szerintem! :) Persze van pár kivétel, akik rendszeresen felidegesítenek az alpári hozzászólásaikkal, de hát el kell fogadnunk, hogy vannak "ilyen" és "olyan" emberek is...Üdv mindenkit, aki szívesen válaszolgat itt :)
2011. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 sumergo ***** válasza:
75%

Egyetértek. Ám az sokkal bosszantóbb, ha leírod a véleményedet, mikor teljesen tudatlannak egy kis ismeret szerzést javasolsz, akkor elküldenek a p..ába, mert ilyen is van. Erre lepontoznak. Na ez ok, nem értünk egyet.

Ami viszont a legjobban bosszant, az az, mikor tényleg hasznos választ adsz valami témában, esetleg még újabb kérdést is intéznek hozzád, amire szintén válaszolsz legjobb tudásod szerint, de akkor sem ítélik hasznosnak a válaszod. Hát ezért teljesen felesleges is ez a hasznosság feltüntetése a válaszoknál, mert nem az alapján választanak ikont az emberek, hogy hasznos vagy nem, hanem tetszik, vagy nem tetszik.

2011. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az: tényleg "tetszik vagy nem tetszik" -re használják a hülye ikonokat! Én ez nagyon utálom.

S az is rossz, ha valaki nem ír egy köszit sem vissza.

De nem csak a net ilyen...akárhol teszel valami kedveset az emberekkel, alig kapsz érte szép szót. Bezzeg lehurrogni, kötekedni mindenki könnyedén tud.

2011. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is kicsit "bunkóság" mikor írunk jó páran és a kérdező eltűnik.

na ez a százalékolás meg kiakasztó. tök hülyeség. a válaszokat én nem az alapján fogadom meg vagy ítélem meg!jól esik olykor ha én is a megválaszoltjaidra kattintok és látom hogy akár hetek múlva is ír a kérdező hogy mi történt vele vagy ez meg az beválik e?

ha én kérdezek, a legeslegutolsónak is köszönetet írok, mindig én vagyok az utolsó aki a kérdésemben ír.

2011. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

...

Nah jah... van olyan, amikor úgymond találgatunk tanácsot adunk, lehet ez is az is...erre nem tudjuk meg mi lett. Például én nem szeretek feleslegesen kérdést feltenni, és ugye elvileg van is fenn hasonló, ott is vannak tanácsok, de nem derül ki hoyan alakult a kérdezőnél...olyankor olyan csalódott vagyok. Főleg amikro én is válaszolok és nem tudom meg mi történt, pedig én is az a beleélős, mésik helyébe képzelős fajta vagyok. Ilyenkor csalódok, pedig előfordul, hogy hetekig visszatérek, hátha eszébejut,hogy kiírt valamilyen kérdést:P

2011. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezzel én is pontosan így vagyok! Nagyon aggódtam egy lány miatt, aki teherbe esett egyetem+munkahely mellett, nagyon meg volt ijedve, hogy mihez kezdjen, először biztosra mondta az abortuszt, de utána nem volt egészen egyértelmű, hogy végül hogyan is döntött. Már egy jó ideje nem jelentkezett, én viszont azóta is sokat gondoltam Rá, még ha csupán egy internetes oldalról van szó, akkor is ... Hogy vajon mi lett a sorsa/sorsuk? Most kérdeztem rá nemrég, de nem érkezett válasz ... (még)
2011. jún. 21. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!