Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült már valakinek petevez...

Sikerült már valakinek petevezeték elzáródást akupresszúrával átjárhatóvá tenni? Vagy csak lombik a lehetséges megoldás ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd... ha összehasonlítod mennyi az esélyed akupresszúrával (vajon miért épp azzal?) és mennyi az esély lombikkal, akkor szerintem nem is kérdés a kérdés.
2011. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én hiszek a természetgyógyászatban, de sajnos egy elzáródott petevezetéket nem tud felnyitni!!! Ez tuti.

Úgyhogy ne húzd vele az időt, szerintem.

2011. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

HSG-n vagy laparral nézték meg, hogy el vagy záródva?

Ez sem mindegy, mert sokszor van úgy, hogy valaki begörcsöl a HSG vizsgálat előtt és ettől nem megy át a folyadék. Később meg teherbe esik és csodálkozik, hogy elzáródott petevezetékkel hogyan...

Nekem laparral nézték meg, ki is vették mindkettőt. Azóta tudom, hogy sokkal jobb így mert nem élek kétségek között, tudom melyik a járható út és most várjuk az első beavatkozás eredményét.

2011. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!