Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt héten volt peteérésem,...

Múlt héten volt peteérésem, és dolgoztunk a baba-projekten. Ezen a héten többször felidegesítettek, kétszer is vettem be 0,25-ös Xanax-ot. Ha esetleg terhes leszek, ez bajt okoz?

Figyelt kérdés
2008. jan. 29. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez igen kevés mennyiség, nem okozhat bajt nektek! Ha sikerült a baba, és majd mész a dokihoz az rlső vizsgálatkor, kérdezz rá nyugodtan, hogy neki mi a véleménye! biztos nem fogja leharapni a fejedet! :)))))))))
2008. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugye a baba épp az első napokban a leg sérülékenyebb. Viszont ilyenkor a mindent vagy semmit érvényesül. Ha megsérül a gyógyszertől akkor nem is maradsz terhes. Ha meg terhes maradsz akkor tuti nem sérült tőle. De azt tanácsolom, ha tudatosan tervezed a babát, akkor élj már most is úgy, mintha terhes lennél. Így adsz a legtöbb esélyt a babódnak.
2008. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Xanaxot, Frontint és nyugtatókat semmiféleképpen ne szedj!!! Már ebben az időszakban sem. Elvileg tudtatosan tervezitek a Babát, ugyhogy tudnod kell, hogy a magzat az első 12 héten a legsérülékenyebb. Ha nagyon ideges vagy igyál citromfűteát izesítsd cukorral. (ezt terhesség alatt lehet) ne felejtsd el most a legfontosabb Te vagy és a Pici, ne hagyd magatokat felstresszelni mindenféle hülyeségen.
2008. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az idegeskedésre nem megoldás a xanax,inkább számolj 10-ig, mert ezzel bizony könnyen árthatsz a babának. Ha ilyen ideges időszakban vagy,lehet,hogy nem a legmegfelelőbb ez egy babához. Ha mégis most akarsz,próbálj mindig arra gondolni,ha valami hülyeséggel felhúznak,ami jó dolog az életedben és arra,hogy te ettől még boldog vagy a pároddal stb.
2008. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon jó homeopátiás szerek kismamáknak is, próbáld ki legalább, csak a xanax-ot hagyagold kérlek!
2008. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, gondoltam én is, hogy nem rendszeresítem a Xanaxot, de egyébként meg is szűnt a gond. Képes vagyok akár 2 napig is nem aludni, szóval úgy gondoltam, inkább egy bogyó.

Egyébként a beágyazódásig nem érintkezik a baba az anya véráramával nem, ezért nem is lehet addig semmit érezni?

2008. jan. 29. 20:08
 7/7 anonim válasza:
szia, úgy tudom, a megtermékenyítést követő 10-14 nap után alakul csak ki olyan kapcsolat a megtermékenyített petével, hogy kémiai ártalom érhesse. ezzel együtt a gyógyszerszedést én sem javaslom, kerüld, bár ez igen kis adag. Régen én is használtam Xanaxot de amióta babát szeretnénk, sose vettem be.
2008. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!