Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2010.12.21. -én volt a utolsó...

Eniche kérdése:

2010.12.21. -én volt a utolsó menszim. Tegnap közölte az orvos hogy nem vagyok terhes, és nem volt peteérésém. Mi okozhatja hogy nincs peteérésem? Nagyon szeretnénk Gyermeket!

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 12:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Szia, én este megyek dokihoz, nekem sem jött meg azóta sem.

Majd megírom, hogy mit mondott!

2011. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
"Majd megírom, hogy mit mondott!"- ez kicsit olyan papagájosra sikerült. :)
2011. febr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Oksa Várom válaszod!Nem tudok nem idegeskedni!:(
2011. febr. 15. 09:38
 14/28 anonim ***** válasza:
Nem volt senki még dokinál!?? Én holnap megyek!! Majd írok! :)
2011. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én voltam!

Kaptam megint gyógyszert, hogy megjöjjön, utána a vérzés 3. napján mennem kell vérvételre, hogy hormonszintet nézzenek.

Meg mért írt fel Clostyt is, de azt csak a vérvétel után kell elkezdenem szedni.

Kíváncsi vagyok, hogy a ti dokitok mit mond.

2011. febr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Na, neked mit mondott?
2011. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nos, nekem jan.8-9.-én volt pecsételésem, nagyon úgy tűnt hogy baba csak még korán mentem a dokihoz így az UH-n nem látott semmit. Azóta febr. 9.-én megjött (sajna) de még most is vérzek. Erre azt mondta a doki hogy bepótolom a januárit! Azon kívül (a doki szerint) minden rendben van hogy a jobb petefészkem hozzá van nőve a méhemhez. Én meg értetlenül állok a helyzet elött, hogy lehet ennyire ösze-vissza mensizni, és hogy ezzel semmi baj nincsen??? Várok egy pár napot és ha még mindíg vérzek akkor elmegyek 1másik dokihoz! Mert én úgy érzem ez nem magyarázat!
2011. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem jött össze a baba! :(

Szerintem (is) keress másik dokit, sok doki nem veszi komolyan a dolgokat. :( Mi az, hogy normális ez az egész, meg hogy bepótolja a mensesed a januári kimaradást? Görbét vezetsz? Hormonjaidat nézték már? Szerintem az alap lenne ennyi idő után.

Én úgy voltam vele, hogy ha elküld a doki azzal, hogy minden rendben van, akkor keresek másikat. Szerencsére nem tette.


Kívánom, hogy mindkettőtök (illetve mindhármunk) ciklusa mielőbb rendeződjön!

2011. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Hétfőn voltam az orvosnál, még mindig nem jött meg és nem is vagyok terhes (sajnos). Kaptam a dokitól egy gyógyszert amit 5 napig kell szednem és a 6. napon elvileg megjön. Azt tanácsolta a doki hogy próbálkozzunk amilyen gyakran csak lehet. Ha nem jön meg 2hét múlva újra fel kell keresnem további kivizsgálás céljából. Mindenkinek a legjobbakat kívánom!!!
2011. febr. 23. 10:44
 20/28 anonim ***** válasza:

Szerintetek nem lenne hasznosabb egy endokrinológust felkeresnünk?

Hiába nem akarok csalódni a dokimban, de igazából szerintem a nőgyógyászok ehhez "kevesek". Nem értem, hogy mi értelme van ezeket a gógyszereket szednünk, ettől nem fog visszaállni semmi, lesz egy megvonásos vérzésünk és kész. Ha 2 hónapja nincs peteérésünk, akkor nagyon minimális az esély rá, hogy majd emiatt a gyógyszerek miatt újra lesz.

Vagy csak én gondolom így? Na mindegy, beszedem a gyógyszert (nekem 10 napig kell), aztán elmegyek vérvételre (mondjuk ezt sem értem, a gyógyszer nem befolyásolja az eredményt?), aztán meglátom, hogy mi lesz. Szerintem keresek egy endokrinológust.

Csak nem értem, hogy miért nem tudnak egyszerűen a nőgyógyászok továbbküldeni. Mindig csak azt mondják, hogy minden rendben van, nincs baj. Csak tudnám, hogy miből állapítják ezt meg...biztos ránázásre megmondják, hogy milyen hormonból mennyi van a véremben/vérünkben.

2011. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!