Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sűrű pisilés a terhesség...

Sűrű pisilés a terhesség hányadik heténél jeletkezik?

Figyelt kérdés

Petefészkeim is szoktak fájni és a melleim is.Van mikor nagyok a melleim van mikor nem.Ma kezdödöt a sok pisilés.Ha fellennék fázva akkor csipne nem?Barna folyásom van.Néha rámjön az ehetnék.Szerintetek lehet baba jele?

Kedden nem várom.Ha nem jön meg a mensi akkor teszteljek?


2009. febr. 9. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én már a + teszt előtt állandóan a wc-re rohangáltam és persze mindig volt bent betét mert állandóan úgy éreztem most fog megjönni

Szerintem csütörtökig várj és ha semmi nem történik csinálj 1 tesztet :)

2009. febr. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a pisilés a 4-5.héten jelentkezett.A barna folyás nem hiszem,hogy a baba jele,általában egyáltalán nem jön meg még barnázás sincs.Igaz hallottam már olyat is akinek vérzése is volt terhesség alatt.De ha nem jön meg tesztelj persze!!Megy a drukk!!!
2009. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 7. héten jelentkezett a valódi pisiroham. Akkor éjszakánként is 3-szor mentem, illetve megyek.

9. hetes kismama

2009. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hátha terhes lennék akkor 5hetes lennék akkor már nem korai a sok pisilés?Nem?

2009. febr. 9. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor már nem korai egyáltalán,és a teszten is egyértelmű a csík.Nekem a két hetes terhességet erős csík jelezte.
2009. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért még a tesztel várok pár napot még.Ha nem jön meg akkor pár nap múlva tesztelek.Jártam ugy,hogy reggel teszteltem és megjött igaz csak 1napig tartott.Igaz ilyen még nem történt velem,hogy ilyen sokat pisilek.Legjobban délelöt és este kell.
2009. febr. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!