Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjön a menstruációm, de...

Ha megjön a menstruációm, de úgy érzem, hogy mégis terhes vagyok, attól a tesztet megcsinálhatom?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy terhes vagyok, de most már nagyon görcsölök, de még nem jött meg. Ha negjönne, akkor is megcsinálhatom, reggel a teszet vagy meg kell várnom még befejeződik a vérzés?
2008. jan. 29. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Csináldmeg nyugodtan szerintem, én tuti, hogy megcsinálnám! Szorítok! :))))))
2008. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondoltam, hogy terhes vagyok, mégis 9 napos késéssel jött meg, és még akkor sem hittem el. Csináltam tesztet, mert beteg is lettem, és biztosra akartam menni a gyógyszerszedés miatt, de negatív lett. Néha még most is elgondolkodom, hogy mi lehetett, mert olyan tüneteim voltak, mint még soha :). Elvileg volt már arra is példa, hogy valakinek mensi mellett babája volt, meg arra is, hogy becsapta a szervezete.. Szerintem ez egyéntől függ.

A gond az, hogy annyiszor olvassa az ember, hogy a negatív teszt nem minden esetben mutat valóságot, hogy egyszerűen nem tudsz a negatív teszteredménynek hinni. Sok sikert!

2008. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!