Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet, hogy a mensim...

Mitől lehet, hogy a mensim előtt mindig 1-2 nap barnázás van, majd a mensim elég erőterljesen jön és sok alvadt darabka van benne?

Figyelt kérdés
Látható, hogy a méhnyálkahártya is távozik. Másnak is van így? Köszönöm segítségeteket!
2009. febr. 9. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
miért nem mész el ciklusmonitorozásra?
2009. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt így, igaz nekem hozzá még tartozott az is hogy rendszertelenül jött meg, elmentem orvoshoz és méhkaparást csinált, nem egészséges a darabos vérzés, azóta tökéletes, nem darabos , neked is ezt javaslom
2009. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A méhnyálka hártya darabok távozása teljesen természetes, a barnázás is elmegy, az alvadt vér nem igazán velejárója a dolognak. Ha ez már hosszabb idő óta fennáll, akkor nem ártana ha megnézne orvos.
2009. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szoktam járni orvoshoz, igaz konkrétan ezen problémámat még nem mondtam el neki. Meg szokott vizsgálni, de azt mondja mindig, nincs szükségem egyéb vizsgálatokra, mert minden rendben velem! Lehet akkor ez az oka, hogy még nem sikerült a babó? Orvost kellene váltanom?
2009. febr. 9. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyan ez volt. A doki mindent rendben talált, mégse jött a baba. Elmentünk a meddőségire, ahol kiderült: hormonok rendben, tehát nem sárgatest elégtelenség miatt van a pecsételés, hanem mert nem reped meg a tüsző és emiatt nem kielégítő a peteérés. Az információk eljutnak a szervezetemhez, hogy mikot mit kell csinálni, vagyis rendes folyás, megfelelő időben megfelelő fájdalom stb. de mégse jöhetett baba, mert ugye a tüszőben maradt a petesejtem.

Az alvadt darabkákról nem tudok mit mondani, nekem is szokott lenni. Amikor ritkán jött meg és nagyon erősen véreztem akkor volt ez jellemző, amióta "helyretett" a fogigátló rendben van a vérzésem is. Már egy éve nem szedem és normális minden. Csak épp a tüszőrepedés nincs meg. :( Amúgy sok szakirodalomban olvastam, hogy az alvadékos vérzés lehet valami betegség, mint mioma, polip jelzője is. Namármost nekem itt a meddőségin észrevettek valamit a méhemben, kérdőjellel mioma vagy polip. Holnap műtenek, nézik meg mi az odabetn és mi a teendő vele.

Mindezekhez hozzátartozik, hogy rendszeresen jártam orvohoz, nem is akármilyenhez, volt hormonvizsgálat, uh, sőt még endokrinológián is jártam. A petefészkemben nem látták a pco-t, a méhemben nem találtak semmi rendelleneset. Hát nekem emiatt volt a pecsételés.

Ja, az inzulinom magas lett, azért nem repedt a tüsző, amióta szedek rá gyógyszert, nincs pecsételés. Peteérésről nem tudok, hiszen amig nincs rendben minden odabent nem is kezdenek fogyelgetni monitorral.

2009. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!