Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszörepesztő injekcioval...

Tüszörepesztő injekcioval nagyobb esély van a babára? Kinek sikerült vele?

Figyelt kérdés
Csütörtökön kapom meg a tüszörepesztö szurit,clostit szedek.Kinek mi a tapasztalata vele?Köszönöm szépen!
2011. febr. 7. 09:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha csütörtökön délelött megkapom akkor mikor fog megrepedni a tüszőm?Köszi
2011. febr. 7. 09:53
 2/16 A kérdező kommentje:
melyik napon menjek a dokihoz hogy megnézze hogy vastag e a méhnyálkahártyám?bocsi a sok kérdésért.
2011. febr. 7. 10:02
 3/16 anonim ***** válasza:

A tüszörepesztő szuri biztosítja h valóban megrepedjen az érett tüsző,mert van olyan,hogy visszafejlődik és nem szabadul ki belőle a petesejt.Tehát csak ennyiből segíti elő a teherbeesést.

Az orvos megnézte h lett e érett tüsződ?Mert szerintem még nem,mivel csütörtök még odébb van,előtte hüvelyi uh.val meg kell néznie h egyáltalán lett e érett tüsződ,hisz ha nem,akkor minek adná be a tüszőrepesztőt.Ugyanekkor megméri h hány mm a méhnykh.-d.Nálunk legalábbis így volt.Ha jól emlékszem,a beadás után 36 órával kellett akciózni,de persze mi már előbb is csináltuk,hogy már várják a kiskatonák odabent a petesejtet,2-3 napig szexeltünk,egy nap egyszer.Ennek eredményeként most 15 hós ikreim vannak.Üdv,Eszter

2011. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ!Igen megnéz még a doki.Van egy tüszőm ami a mult honapba nem repedt meg 40 mm-es,reméljük most megreped.Mult honapba is akart tüszörepesztöt adni de aznap nem volt a gyogyszertárakba csak rendelésre:(Kapok clostit ,van peteérésem hála isten!Gratulálok hogy neked sikerült.Ha a 18 ciklusnapomon megyek hogy megnézze a méhnyálkahártyámat hogy vastag e akkor az még jo?Köszi
2011. febr. 7. 17:07
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen,nekünk is csak rendelésre hozták meg a tüszőrepesztőt,én Pregnylt kaptam.Neked magadnak kell eltalálnod,hogy mikor kell menned,mármint h hanyadik ciklusnapon?A 18. az nincs már későn?Engem időre rendelt a doki mindig,13-14 ciklusnapon.
2011. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!nem magam találom el a doki mondta mindig hogy a 13-14-napon menjek,de azt mondta hogy most a 14-edik napomon meg kell kapnom a tüszörepesztöt mert meg kell repeszteni azt amelyik mult honapban nem repedt meg.Remélem jol irtam.De csak a 18-dik napomon tudok elmenni hozzá,akkor még tud segiteni ha vékony lenne a méhnyálkahártyám?Tudom arra duphastont adnak..egyszer már szedtem de nem maradt meg a Baba:(
2011. febr. 7. 18:49
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen,még akkortól is elkezdheted a Duphastont szedni.Ha jól emlékszem,nem is volt szabad elkezdeni rögtön akció/tüszőrepedés után,hanem kb. 2 napot kellett vele várni.Sok sikert,szorítok:)
2011. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ!Miért nem lehetett rögtön elkezdeni szedni?"ártana" talán?Akkor szerinted jo az ha a 18-adik ciklusnapomon megyek?Mert még el tudnék menni a 13-dik napomon is.Létszi segitsél!Te is szedted talán?Mikortol és miért?És sikerült a Baba?Köszi
2011. febr. 8. 13:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Ugyanaz vagyok,az az előző válaszokat is írta,ugyanezen mentem én is keresztül,és a negyedik kezelésre sikerültek a babáim.Igen,úgy tudom h árt a petesejtnek a sárgatesthormon,amikor még nincs megtermékenyülve,tehát a repedés után még 2-3-4 napig nem szabad elkezdeni szedni a Duphastont.Szerintem hívd fel az orvost és kérdezd meg,hogy a 13. vagy a 18. ciklusnapodon menj hozzá,és azt is h mennyi időre,mikor kezdjél Duphastont szedni.Ha a 18. napodon mész,akkor meg tudjátok nézni uhval,hogy valóban megrepedt e a 40mm es tüsződ,és h mekkora a méhnykh.-d,és így van e esély a teherbeesésre.Nekem mindig a 13. napon kellett menni,de az én helyzetem más volt,mert sosem volt előző hónapról megmaradt óriás tüszőm.
2011. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Gratulálo a Babáidhoz.Mennyi idö után jött össze?Akkor kérdeznék még ha nem baj:)Már össze vagyok keveredve,akkor most mikor menjek el a dokihoz?Egy héten 3 napot rendel,hétfö szerda péntek,ma vagyok a 12-dik napomon,mikor menjek hogy ne is késsek le valamiröl,pl hogy már nem tudja megvastagitani a 18naptol.És arrol mit tudsz hogy nem repedt meg a mult honapba a tüszöm és hogy most kapok mindenképpen a 14-edik napomon tüszörepesztöt?Most meg tud repedni?Cisztának hivják azt tudom,a mérete már nem nőtt hála isten.Köszi
2011. febr. 8. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!