Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehetett ez? A barnázás...

Mi lehetett ez? A barnázás abbamarad mensi előtt pár napig mielőtt megjön?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt volt egy csepp piros vér a wc papíron. Tegnap pedig barnás egyszer. Ma tojciszerű nyákom volt azóta inkább nedves vagy száraz. Tegnap még nagyon erős krémes folyásom volt. Hőm magas.Ezek a 23-24 napomon voltak. A peteérésem a 12-13 napon volt. Holnapra vagy szerdára nem várom. De ma negatívat teszteltem.

Ma már abszolút nem volt barnás a papíron. Várjam a mensit? A barnázás abbamarad mensi előtt pár napig mielőtt megjön? A nedves érzés tudom mensi jele.

sajnos hosszú idő óta csak a negatív teszteket látom.:(


2009. febr. 9. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Ez lehetett beágyazódásos barnázás is! A tesztel szerintem vár legalább a nem várt mensi 2-3 napjáig, hogy tuti legyen! Drukkolok!
2009. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából most már semmit sem értek.:(Ilyen sosem volt még. Vagy teljesen felborult a szervezetem.
2009. febr. 10. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerüen azért nem volt még ilyen, mert még nem voltál terhes, és nem volt még beágyazódásos vérzésed. Ha már megtörtént a beágyazódás, minden másnap duplázódik a hcg koncentrációja a vizeletben! Nincs veszve még semmi (ha csak meg nem jött)! Szorítok neked!
2009. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még nem jött meg, csak a fejfájás(ami mensi előtt szokott), meg szerintem már vizesedik a nyákom, bár a bugyimon még nem látszik.

Már gondolok mindenre(csak babára nem). Nem hinném hogy nekem valaha összejön.:( Már több mint egy éve itt vagyok.

2009. febr. 10. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!