Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm most esett túl egy...

A barátnőm most esett túl egy abortuszon ma 2 hete.17 éves. Lehetséges-e, hogy teherbe esett az előváladéktól?

Figyelt kérdés

A méhszája még nem szűkült vissza teljes mértékben.

A péniszemet nem dugtam be teljesen csak a "makk"-on felül max 2 cm-ert. Mekkora valószínűsége van, hogy teherbe esne?

A választ előre is köszönöm.


2009. febr. 9. 22:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
98%
ha vigyáznátok nem kéne ettől félni
2009. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de mégis mennyi a valószínűsége? nagy rá az esély? vagy inkább csekély
2009. febr. 9. 22:17
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
istenem...az agyatok "csekély". de egyébként van rá esély, hogy teherbe esett, ha már egyszer beleestetek ebbe a hibába miért nem vagy képes egy gumit húzni magadra??? a barátnődnek ez egy életre szóló trauma marad, egyébként pedig megöltetek egy pici embert. Csak gratulálni tudok.
2009. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, abortusz után felfrissül a méhnyálkahártya, ha ráadásra mostanában tart a csajszi a ciklus közepén, én 75%-ot mondok. Nagyon remélem, eléggé beparáztattalak! Nem vagytok normálisak az tuti, ez viszont 100%!!!
2009. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Vigyáznotok kéne jobban mert ettől bizony terhes lehet.Valami hatásosabb védekezést próbáljatok ki.Csak azért írom mert az ismerősöm így lett terhes.
2009. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szia! Igaz, hogy kicsi rà az esély, de teherbe eshet.
2009. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Abortusz után ő még engedi, hogy gumi nélkül közösüljetek? Na ne.. ez súlyos...
2009. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de ti tényleg ennyire hülyék vagytok? A drága barátnődnek nem mondta az orvos, hogy minimum 2-3 hétig tartózkodjon a szextől? Nem is csak a terhesség miatt, hanem a fertőzés miatt!!!!! Főleg ha a méhszáj még nyitva van!! Hát ennyi eszetek sincs?? Te pedig nem tudod kivárni még azt a pár napot? Nehogy már ne bírd ki!!!! Most bezzeg be vagytok tojva, de gondolkodni is kellene néha!! Ne vedd zokon amit írtam, de ez marha nagy felelőtlenség részetekről!!
2009. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Most volt abortuszon, de ez nem volt eleg???????

Ti nem vagytok normalisak!!!!

Kulonben az orvos nem irt fel azonnal fogamzasgatlo tablettat a baratnodnek, hogy nehogy megint terhes legyen????

Azonnal irassatok fel fogamzasgatlot, es amig nem kezdi el szedni, addig pedig ne szexeljetek!

Abortusz utan kb. 4-6 hetig nem szabad am szexelni, ezt sem mondta az orvos?

Kulonben eleg jol alltok anyagilag, de agyilag kevesbe!

Addig jar abortuszra a baratnod, mig a vegen nem lehet majd soha babaja!

Felelotlen, butak vagytok.

2009. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
ja igen, az elobb elfelejtettem: (22.21 es vagyok), hogy nemcsak hogy van esélye - mégha kicsi is- egy ujabb terhességnek, abortusz utàn két héttel igen kockàzatos egyutt lenni, a kulonbozo fertozések miatt, a nyakcsatorna nagyon-nagyon konnyen felfertozodhet ( szulés utàn is min. 6 hét kell hogy rendbe jojjenek a dolgok a noknél), és egy ilyen fertozés igen ronda dolgokat csinàlhat akàr a pàrod méhével is, hisz "szabad utat" kanak a korokozok. én inkàbb emiatt aggodnék
2009. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!