Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az 1-2 csepp előváladéktól is...

Az 1-2 csepp előváladéktól is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nemrégiben lefeküdtem a barátommal, de az óvszer külső felére felhúzáskor került egy kis előváladék, attól lehetek terhes ?
2011. ápr. 30. 18:42
 1/4 Tinker Bell ***** válasza:

Igen, lehetsz terhes, ha az előváladék tartalmazott spermiumot! Nagyon kicsi az esélye, hogy teherbe estél!


Ha láttátok, hogy került rá sperma, akkor miért nem töröltétek le, vagy cseréltétek ki egy másikra?

2011. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz tőle terhes, de nagyon kicsi az esélye.
2011. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem láttunk benne semmi fehéret, azért nem gondoltuk hogy lehet benne, de mondjuk én mondtam neki, de nem nagyon akarta elhinni. Mióta ez történt megjött már a havi menzeszem de sokkal kevesebb! :/
2011. ápr. 30. 18:53
 4/4 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Továbbra sem értem, hogy ha az ember nem akar gyereket, miért kísérti a sorsot! Mindegy!


Vegyél egy tesztet, az akkor már valószínűleg kimutatná, ha terhes lennél!

2011. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!