Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes az előváladéktó...

Lehetek terhes az előváladéktól? És észlelhetek terhességi jeleket már a petting utáni első hétben?

Figyelt kérdés
A barátommal pettingeltünk 1 hete. Volt neki előváladéka és én odaültem ahol az előváladéka volt (nem volt rajtunk alsónemű). Szex nem volt. Nem is gondoltam rá, hogy terhes lehetek, de 3 nap múlva menstruációs fájdalmat éreztem, de az nem lehet hogy a menstruáció miatt, mert még azon a héten múlt el, amikor 'az' történt. Eközben beteg is lettem, fájt a torkom, hányingerem volt, lázas voltam. Azt mondta a doki, hogy látja a torkomon, hogy vírusos fertőzés. De nem mondtam el neki, hogy pettingeltem a barátommal. Szerintetek csak beteg vagyok vagy lehetek terhes is? A hasam néha szokott fájni, de nem görcsöl, csak fáj.
2011. máj. 17. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Előváladéktól is lehetsz terhes(ha bekerült a hüvelyedbe),de még nem észlelhetsz tüneteket! Mért kellett volna mondanod az orvosnak,hogy pettingeltetek amikor torokfájás miatt mentél el?
2011. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyél, inkább nulla. Azért egy babához kicsit több kell.

Amiket érzel tünetek nem igazán lehetnek még terhesség esetén sem. Másrészt egy víruos betegség rengeteg tünetet produkálhat. Nem aggódnék a helyedben, hogy terhes vagyok, inkább pihenj sokat és gyógyulj meg teljesen!!

2011. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a beágyazódás az aktus utáni 7-10. napon történik, tehát még semmilyen tünetet nem érezhetsz. Egyébként nagyon kicsi az esély a terhességre ilyen körülmények között.
2011. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A több alatt azt értem, hogy általában peteéréskor lehet teherbeesni és ha Neked normális hosszak a ciklusaid akkor még lett volna legalább egy hét. Előváladéktól persze lehetnél terhes, de szerintem nem ilyen hamar mensi után. Van ennek is esélye, de csekély.
2011. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a terhesség az egyetlen, amit a mindenféle védekezés nélküli szex okozhat.

Annyit kérdeznék, volt-e orális szex már köztetek?

Ugyanis ha igen, akkor sokkal valószínűbb, hogy elkaptál tőle valamilyen fertőzést, amit a doki látott a torkodban, neked meg altájon okozott némi fájdalmat, nagyjából ugyanabban az időben.

2011. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

Esküszöm te nem vagy normális.A pettingnek mi köze a torokfájáshoz?Ha nem szexeltetek nem lehetsz terhes!!!Ha van barátod akkor szerintem várjatok még pár évet a szexel,mert ennyi felfogással......

24/L

2011. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező azért érdeklődött, hogy baj e, hogy nem mondta meg az orvosnak, hogy a barátjával volt, és ugyan kicsi az esélye de teherbe eshetett, mert nyilván gyógyszert kapott. Talán antibiotikumot (?); és minden gyógyszer tájékoztatójára rá van írva, hogy tájékoztatni kell az orvost, terhes e az illető. Kérdező nyilván még nem tudja, az e. Szerintem nagyon kicsi az esély rá. De abban biztos vagyok, hogy nem úgy értette a dolgot, hogy a torokfájásának lenne köze a terhestünetekhez..
2011. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Maxima ***** válasza:

,,Volt neki előváladéka és én odaültem ahol az előváladéka volt ,,

Ez a mondat nem teljesen ertheto a szamomra. Beleultel a (szepen fogalmazok) himvesszobe, vagy pl a lepedore ment neki az elovaladek es te a lepedon ultel bele a tocsaba?

Mert ha az utobbi akkor erdekes dolog lenne ha terhes lennel.

2011. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) hasznosak voltak!

Amúgy tudom, hogy a torokfájásnak semmi köze a terhességhez.. csak leírtam részletesen, hogy milyen betegségem volt..

2011. máj. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!